Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

GRUDZIĄDZ W OBIEKTYWIE

 

 

Balonowy Grudziądz okiem

Arkadiusza Kikulskiego

Oddajcie się jeszcze przez chwilę Balonowemu Szaleństwu! 

Międzynarodowe Balonowe Mistrzostwa Juniorów 2023

Balonowy Grudziądz

To były niezwykłe dni. Każdego dnia buzia uśmiechała się do nieba, z samego rana i na dobranoc. Poranne loty przy wschodzie słońca i wieczorne przy zachodzie… Rewelacja i to w naszym mieście aż 45 balonów górowało nad naszym miastem. Zerknijcie na naszą fotorelację.

Grudziądz w Obiektywie

Magdalena Hausman

Nasza grudziądzanka podzieliła się swoimi zdjęciami, a my dzielimy się z Wami jej twórczością. Grudziądz w obiektywie – bywa niesamowity. Zobaczcie jak balony rozweseliły naszą przesterzń.

Grudziądz w Obiektywie okiem

Arka Kikulskiego

Fotografie okiem Arkadiusza Kikulskiego to czysta poezja, której doświadczasz zmysłami. Każdy kadr to świadoma manipulacja, którą chcesz być kierowany i poddajesz się jej. Mistrz obiektywu i Jego spojrzenie na Naszą Małą Ojczyznę.

Drodzy Państwo, co to była za noc...

Grudziądz Rozświetla Mrok

Grudziądzkie miasto rozbłysło tysiącami barw, świateł, uśmiechów naszych miaszkańców i turystów. Poczuliśmy energię naszego miasta – Grudziądz To My – zabieramy Państwa raz jeszcze w tą magiczną moc nocy.

Co tydzień w każdą niedzielę przez okres wakacji

Spacerki z Przewodnikiem

Poznajmy Grudziądz nie tylko z pocztówek, przejdźmy się wraz z przewodnikiem i ożywmy owe widokówki, które będą syto okraszone ciekawostkami! Mamy jeszcze kilka przystanów tego lata… Zapraszamy!

Fotorelacja 2023

Jarmark Spichrzowy

Świętowanie 732. Urodzin Grudziądza, a tym samym mieliśmy okazję uczestniczyć w kolejnej edycji Jarmarku Spichrzowego. Zobaczcie naszą fotorelację a dodatkowo odwiedźcie naszą zakładkę o Jarmarku Spichrzowym.
Do zobaczenia za Rok!

Grudziądzki Spacer Fotograficzny

108 GSF – „Spichlerz 57 – rozrusznik w sercu miasta”

Ten spacer na pewno był bardzo wyzywający dla umiejętności fotografa ale dający satysfakcję z nietypowych ujęć, których część można podejrzeć w naszej fotorelacji.

Od 1 maja można wybrać się w malowniczy rejs po Wiśle.

Ahoj Przygodo, Cumy na pokład, Kotwica w górę!

W tym roku armator Żegluga Płocka zapewnił do dyspozycji katamaran „Klaudia”. Jednostka ta rozpoczyna rejs i zabiera pasażerów z Mariny Grudziądz przy ul. Portowej 8 i pływa od czwartku do niedzieli, w godzinach od 10:00 do 20:00 z czym ostatni rejs rozpoczyna się o godzinie 19:00.
Grudziądzki Spacer Fotograficzny

107 GSF – „Wiosna nad Wisłą – przechadzka i schadzka”

Po raz 107 odbył się Grudziądzki Spacer Fotograficzny. Organizator schadzek – Fotograf Mariusz Nasieniewski – tym razem zgromadził nas w pięknym zakątku nad Wisłą, w okolicy przepompowni za osiedlem Rządz.

Zapraszamy do naszej relacji oraz galerii zdjęć z grudziądzkiego spaceru fotograficznego.

Poznaj region z przewodnikiem.

ESKAPADA 2023

Po raz dziewiąty Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprosił do wzięcia  udziału w akcji „Eskapada. Poznaj swój region z przewodnikiem”. Impreza odbyła się w weekend 22- 23 kwietnia. Głównym celem akcji jest pokazanie uczestnikom nowych, niedostępnych na co dzień miejsc.

Eskapada kierowana jest do miłośników historii, osób szukających nowych atrakcyjnych miejsc w regionie.

NA SKRÓTY

CYKL WYWIADÓW

ZAINSPIRUJ SIĘ

IDENTYFIKACJA

SPRAWDŹ WYDARZENIA

WYDARZENIA

Spotkania SM

Zapraszamy do spotkania