Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

kondycja fizyczna

Strefa Fitness

Nie tylko Siłownia

Zadbaj z nami o swoje zdrowie i kondycję!
Pomożemy Ci zrealizować Twoje cele. Aktywność fizyczna pozwoli cieszyć się dobrą formą i sprawnością na co dzień. Z nami zgubisz zbędne kilogramy. Wymodelujesz sylwetkę i będziesz cieszyć się lepszym samopoczuciem.
Zyskasz sporą dawkę pozytywnej energii i zredukujesz poziom stresu. Endorfiny będą krążyć w Twoim ciele, co przełoży się na zadowolenie i większy komfort życia.

Zadbasz o zdrowie swoje zdrowie podczas zajęć z mgr fizjoterapii. Nie potrzebujesz żadnego sprzętu, aby ćwiczyć z naszymi trenerami i fizjoterapeutami.

Dołącz do nas!

Mamy szeroki wachlarz zajęć m.in.:

Zumba | Joga | Turbo spalanie | Step | Body Fit (crossFitness) | Trening funkcjonalny | Medical Fitness prowadzone przez mgr fizjoterapii | Zdrowy kręgosłup i mięśnie dna miednicy prowadzone przez mgr fizjoterapii | Trening powięziowy prowadzony przez mgr fizjoterapii | Ćwiczenia dla seniorów…I wiele innych.

KONTAKT

Geotermia Grudziądz Sp. z o. o.
ul. Warszawska 36 | 86-300 Grudziądz

Telefon:
56 46 44 584 wew. 1
studio sylwetki, baseny solankowe, gabinet urody

518 685 431/56 46 44 584 wew. 2
rehabilitacja / balneologia

56 450 61 39/56 46 44 584 wew. 3
Basen Nadwiślański ul. Kalinkowa

POZOSTAŁE OFETRY

STREFA BASENOWO-SAUNOWA
Głównym miejscem prozdrowotnego i relaksacyjnego wykorzystywania naszego skarbu jest strefa basenowo – saunowa. Pobyt w strefie to wspaniałe panaceum na dolegliwości naszych czasów takie jak stres, zmęczenie, rozdrażnienie, bezsenność i brak koncentracji.
Posiadamy do Państwa dyspozycji:

Basen główny
Brodzik dla dzieci
Basen z przeciwprądem
Jacuzzi
Basen zewnętrzny
Sauna mokra
Sauna sucha

GABINET URODY
Gabinet Urody Geotermii Grudziądz został stworzony z myślą o osobach, które chcą dbać o swój wygląd w przyjaznej i intymnej atmosferze.
Umiejscowienie Gabinetu w obiekcie sportowo – rekreacyjnym jest doskonałym uzupełnieniem kompleksowej odnowy biologicznej człowieka. Wielostronność usług Geotermii Grudziądz pozwala całej rodzinie na jednoczesne spędzanie wolnego czasu, nawet przy bardzo różnych zainteresowaniach.

FIZJOTERAPIA

TĘŻNIA SOLANKOWA
Kilkadziesiąt minut w piramidzie jest jak dzień spędzony nad morzem!
Jedyna w Europie piramida z tężnią solankową, przeznaczona do inhalacji aerozolem sporządzonym z naturalnej solanki, bogatej w urozmaicony skład minerałów m.in. jodu i bromu, znajduje zastosowanie nie tylko w stanach ogólnego wyczerpania organizmu, ale przede wszystkim w leczeniu górnych dróg oddechowych, nadciśnienia tętniczego, zapewniając jednocześnie wzrost odporności organizmu. Dokładna regulacja temperatury i wilgotności nasączonego solanką powietrza stwarza szczególny komfort i efektywność inhalacji, która działając na cały system oddechowy, oczyszcza płuca (szczególnie ważne dla palących!), wygładza i nawilża skórę cennymi składnikami solanki.

Zapraszamy i zachęcamy – korzystaj z naszej oferty!

Zumba&Massage Grudziądz

– miejsce Tworzone z pasją…

Projekt Zumba&Massage postał w marcu 2015. Jego założycielkami są Dorota Gacek (instruktor Zumba oraz zajęć ruchowych) oraz Milena Morczyńska (masażystka, refleksolog). Prywatnie przyjaciółki, na polu biznesowym wspólniczki od ponad 8 lat.

Idąc w tym samym kierunku i dokonując połączenia swoich pasji, stworzyły miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla Siebie. Jeśli lubisz dobrą zabawę, spotkania z ludźmi, pozytywną energię, chcesz mieć czas dla Siebie, zadbać o swoje zdrowie, kondycję, jak również jakość Twojego ciała – to jesteśmy dla Ciebie.

A my, jak możemy Ci pomóc?

Zdrowie, sprawność i dobre samopoczucie

– WSZYSTKO W TWOICH RĘKACH!

KONTAKT

Projekt Zumba & Massage Grudziądz

ul. Portowej 12 | 86-300 Grudziądz

ZADZWOŃ: 692 941 699

facebook.com/Zumba.Massage
www.dorotagacek.pl

 

GODZINY OTWARCIA

Od poniedziałku do czwartku zapraszamy za zajęcia ruchowe, które prowadzi Dorota w Budynku SKALA przy ul. Portowej 12:

– poniedziałek 18:30 Zumba Fitness
– wtorek 17:00 Zumba Gold
– środa 18:30 Zumba Toning
– czwartek 18:30 Zumba Fitness,

natomiast cały tydzień, łącznie z sobotą czynny jest dla Wszystkich gabinet masażu Mileny, gdzie zespół profesjonalnych masażystów i terapeutów zadba o sprawność i komfort życia swoich pacjentów, ale również o świetlisty wygląd i piękną skórę twarzy.

Kasia Kasprowicz

Pilates & Trening Studio

Pilates to świadoma praca z ciałem, zaczynamy w małych zakresach ruchu żeby nauczyć i zrozumieć.
Koncentrujemy swoją uwagę na szczegółach które kiedyś pomogą pójść dalej .

CZYM JEST PILATES?

Pilates klasyczny to nie jakieś tam ćwiczenia czy też jak mawiają stretching, to ciężka i skrupulatna praca angażująca całe ciało do pracy. To nie tylko stan ciała ale tez stan umysłu, wszystko rozpoczyna się w naszej głowie. Uczy nas pokory ale tez uczy innego spojrzenia na pracę z ciałem, to kunszt sam w sobie, to fascynująca podróż przez umysł do ciała. Duma przychodzi, kiedy jest progres, kiedy niespodziewanie widzimy dużą zmianę nie tylko w ciele ale tez w głowie to jest Pilates.

KONTAKT

ul. Józefa Włodka 16 B,
86-300 Grudziadz, 86-300

ZADZWOŃ: 503 095 585

Inka Reńska

Studia Pilates

Tutaj & teraz zaczyna się pilates

O MNIE…

Nazywam się Inka Reńska i jestem nauczycielem metody pilates.

Jako prawniczka spędzałam zbyt wiele godzin w pozycji siedzącej. Plecy szybko się męczyły i w moje życie wkradł się ból i napięcie pomimo uprawiania wielu dyscyplin sportowych, w tym fitnessu, siłowni, zumby. Praktykując różne formy ruchu trafiłam na pilates, gdzie początki były trudne, bo prawidłowa praktyka wymagała skupienia, cierpliwości i świadomości ciała, a w tym oddechu, a to nie były moje mocne strony. Dodatkowo moja cudowna przyjaciółka Agi Falenta w Szkocji rozpoczęła karierę w branży pilates i mocno przekonywała mnie do zalet tej metody. 

KONTAKT

ul. Budowlanych 3 | 86-300 Grudziądz
karolinarenska@gmail.com

ZADZWOŃ: 697 025 575