Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

TSPK

Dariusz Dłużyński

TWÓRCZE SPOTKANIA PRZY KAWIE

Twórcze Spotkania Przy Kawie powstały po kilku zorganizowanych przeze mnie wystawach, kiedy zrozumiałem, że w Grudziądzu jest potrzeba, żeby się spotykać, żeby się ze sobą łączyć. Celem Twórczych Spotkań Przy Kawie jest przede wszystkim integrowanie ze sobą ludzi, stworzenie miejsca dla grudziądzkich twórców i pasjonatów różnnego rodzaju sztuki; pozwolenie innym na otworzenie siebie w sposób artystyczny. 

Do grona Twórczych Spotkań Przy Kawie z radością przyjmujemy wszystkich chętnych – od młodych artystów, których dotychczasowa twórczość nie ujrzała światła dziennego, aż po doświadczonych już twórców, czy nawet pasjonatów poezji czy innego rodzaju sztuki. Podczas spotkań wiele ze sobą rozmawiamy – dyskutujemy na temat wszelkiej sztuki, a więc oczywiście poezji, ale również malarstwa, muzyki, fotografii i tym podobnych; dzielimy się również tym, co jest skutkiem naszej pracy i inspiracji. Efektem naszych spotkań jest niedawno wydany tomik – „Aromat Poezji”, w którym można odnaleźć utwory młodych uczestników TSPK.

Kontakt

Dariusz Dłużyński
e-mail: mojeskarby.12@wp.pl

Miejsce spotkań: głównie w Bibliotece w CKU
lecz w czasie wakacji miejsce to ulega zmianie, o którym na bieżąco informujemy.

Spotykamy się w każdy wtorek

SPRAWDŹ NASZĄ AKTYWNOŚĆ
13
mar

W Zakamarkach Duszy – Twórcze Spotkania przy Kawie

Wczoraj odbyło się ostatnie spotkanie Twórczych Spotkań przy Kawie  przed dużym wydarzeniem, które odbędzie się 19.03.2024 roku na auli Centrum Kształcenia Ustawicznego w Grudziądzu, a tematem przewodnim wydarzenia jest- W Zakamarkach Duszy. Serdecznie zapraszamy!
Read More
12
mar

Twórcze Spotkania przy Kawie – zaproszenie

Przypominam o wtorkowym spotkaniu TSPK (12.03.2024) Oczywiście w bibliotece Centrum Kształcenia Ustawicznego im. ks. Stanisława Staszica w Grudziądzu , o godzinie 17.00. Obecność jak zawsze obowiązkowa 
Read More
31
paź

Wspomnienie Lata Dariusza Dłużyńskiego TSPK – zapraszamy do naszej relacji z wydarzenia

Kolejne wydarzenie z cyklicznych spotkań w CKU 24 października w Auli Centrum Kształcenia Ustawicznego odbyła się wystawa pt. WSPOMNIENIE LATA. Założycielem tych przemiłych spotkań jest nieoceniony Dariusz Dłużyński – artysta amator. Pasja to Jego Drugie imię. To On wprowadzał nas w tajniki i opowiadał o szczegółach spotkania. Grudziądz i okolice są przepełnione fascynującymi ludźmi. Nie...
Read More
1 2 3 5

GALERIA

Poznajmy się!

Tym chemy Cię zainteresować