Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Grudziądzki Park Przemysłowy Sp. z o.o.

AKTUALNOŚCI

Informacja o przedłużeniu naboru na formularze rekrutacyjne do projektu „Moja własna firma”

Grudziądzki Park Przemysłowy Sp. z o.o.z siedzibą w Grudziądzu od 10 sierpnia 2022 r. do 22 sierpnia 2022 r. przedłuża ogłoszony nabór do projektu pn. „Moja własna firma” dla osób zainteresowanych wsparciem finansowym na założenie własnej działalności gospodarczej.  W ramach projektu oferowana jest dotacja w wysokości 23 050,00 zł oraz  wsparcie pomostowe wynoszące 2 800,00 zł miesięcznie....
Read More

POZNAJMY SIĘ

Grudziądzki Park Przemysłowy Sp. z o. o.
86-300 Grudziądz, Polska
ul. Waryńskiego 32-36

Kontakt:
Telefon: +48 56 696 80 91
E-mail: gpp@gpp.grudziadz.pl

O NAS

Grudziądzki Park Przemysłowy Spółka z o.o. został utworzony w grudniu 2004 roku na mocy porozumienia pomiędzy Gmina – Miasto Grudziądz, Gmina Grudziądz, Starostwo Grudziądz oraz OPEC Grudziądz Sp. z o.o.

Celem podstawowym GPP Grudziądz jest wspieranie przedsiębiorczości – podmiotów gospodarczych zlokalizowanych na terenie Grudziądza. Działalność operacyjna Spółka opierała na dwóch filarach działalności: funkcjonowaniu Grupy Zakupowej oraz na funkcjonowaniu trzech obiektów przystosowanych pod wynajem powierzchni zarówno biurowych jak i magazynowo – produkcyjnych.

Zadaniem Grupy Zakupowej jest agregacja zakupów realizowanych przez Jednostki organizacyjne Gminy miasto Grudziądz, Spółki Komunalne oraz usługi organizacji postępowań zakupowych dla w/w jednostek.

Funkcjonowanie obiektów (hal magazynowo -produkcyjnych) jak i Inkubatora Przedsiębiorczości ma umożliwić przedsiębiorcom rozwój firmy poprzez szeroki wachlarz usług, które kompleksowo wspierają pomysłodawców i ich projekty.

Grudziądzki Park Przemysłowy posiada w swoich zasobach także tereny inwestycyjne usytuowane w sąsiedztwie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.