Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

CK Teatr i Klub Akcent

 

 

AKTUALNOŚCI KULTURALNE

„KARTKI WIELKIEJ MOCY” dla małych pacjentów trafiły dziś do naszego Szpitala

„KARTKI WIELKIEJ MOCY” dla małych pacjentów trafiły dziś do naszego Szpitala „Dzieci dzieciom” to hasło, pod którym odbyła się akcja...
Read More

Polsko-ukraińskie warsztaty ze Stowarzyszeniem Miasto Kultury

2-10 grudnia Klub Akcent „Różne twarze fotografii” warsztaty ciemnia czarno-biała w ramach projektu „Z kulturą dla Ukrainy”. godz. 10.00 –...
Read More

Grudzień w Teatrze i Klubie Akcent

Grudzień, a szczególnie jego pierwsza połowa zdominowana będzie przez Jarmark Św. Mikołaja i wszystkie atrakcje z nim związane. Sporo będzie...
Read More

Konkurs świątecznych piosenek

12-13 grudnia    Teatr Konkurs Kolęd i Pastorałek 12.12 – przesłuchania  13.12 – gala finałowa        godz. 9.00     wstęp wolny W czasie...
Read More
1 2 3 48

POZNAJMY SIĘ

KONTAKT

Centrum Kultury „Teatr”
ul. Teatralna 1
86-300 Grudziądz

Telefon: 56 462-34-76

Kasa czynna:
Poniedziałek 8.00 – 16.00
Wtorek 8.00 – 16.00
Środa 8.00 – 16.00
Czwartek 8.00 – 18.00
Piątek 8.00 – 16.00

W dniu imprezy kasa czynna dwie godziny przed rozpoczęciem spektaklu lub koncertu.

CK TEATR i KLUB AKCENT

Od początku swojego istnienia, czyli od 1991 roku, prowadzi szeroko zakrojoną działalność impresaryjną w zakresie teatru, muzyki i kabaretu. Jest organizatorem wielu imprez cyklicznych. Do najważniejszych należą: festiwal Grudziądzka Wiosna Teatralna, Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Koncerty Niedzielne z muzyką klasyczną, przeglądy twórczości młodych Kieszeń Sceniczna i Grudziądzkie Amatorskie Prezentacje Artystyczne. Ponadto w czasie trwania sezonu kulturalnego można obejrzeć na scenie przedstawienia w wykonaniu teatrów z całego kraju, wysłuchać koncertów muzyki: klasycznej, operowej i operetkowej, jazzowej i estradowej a także zobaczyć występy najlepszych grup kabaretowych.
Inną ważną działalnością Centrum Kultury jest organizacja imprez plenerowych, do których zaliczyć można duże koncerty, festiwale światła i dźwięku oraz kameralne koncerty podczas letnich miesięcy. To właśnie w czasie urlopowym mieszkańcy miasta oraz turyści mogą uczestniczyć w koncertach, przedstawieniach i pokazach filmowych organizowanych w ramach festiwalu Lato na Starym Mieście.
KLUB AKCENT Ważną rolę w działalności Centrum Kultury Teatr pełni Klub AKCENT. To właśnie tu odbywają się koncerty i wystawy – jest to również doskonałe miejsce spotkań. Klubowa scena gościła dotąd wielu znamienitych muzyków, czołówkę jazzu, bluesa, poezji śpiewanej, a także rocka.
Obok muzyków swoją twórczość prezentują tu również malarze, graficy i fotograficy. Galeria Klubu Akcent to miejsce gdzie wystawiane są prace artystów z różnych zakątków kraju, ale też i Europy. Prezentowane prace zachwycają różnorodnością podejmowanej tematyki, technikami wykonania, a przede wszystkim talentem autorów.
Integralną częścią grudziądzkiego klubu jest Nowa Restauracja Akcent z salą bankietową, gdzie obok miłej atmosfery, dobrej muzyki nasi goście mogą liczyć także na doskonałą kuchnię.
56 462-10-24 | ul. Wybickiego 38/40 | 86-300 Grudziądz

KLUB AKCENT

Zarezerwowane bilety prosimy odebrać w terminie do 7 dni od dnia rezerwacji Zwrotu biletu można dokonać najpóźniej na 5 dni przed imprezą Bilety ulgowe przysługują uczniom, studentom, emerytom i rencistom, posiadaczom Karty Seniora Nabywca biletu ulgowego ma obowiązek okazania legitymacji. W dniach, w których odbywają się imprezy w Klubie Akcent, goście korzystający z usług restauracji muszą opuścić salę na godzinę przed rozpoczęciem imprezy. W tym czasie wstęp do Klubu Akcent i restauracji możliwy jest tylko za okazaniem biletu bądź innego potwierdzenia upoważniającego do wstępu.

KASA CZYNNA

Poniedziałek - Piątek13:00 - 18:00
W dniu imprezy kasa czynna dwie godziny przed rozpoczęciem spektaklu lub koncertu.

DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY

Od 2012 roku działa tu również Dyskusyjny Klub Filmowy, gdzie miłośnicy kina autorskiego i artystycznego spotykają się nie tylko na seansach filmowych, ale też na spotkaniach autorskich z ludźmi kina.

Alla Camera

Centrum Kultury Teatr wspiera również działalność i twórczość amatorską, przy instytucji działają m. in. młodzieżowy chór mieszany „Alla Camera”. Odbywają się tu zajęcia plastyczne i teatralne dla dzieci i młodzieży.

Magazyn Qltura

W budynku znajduje się również profesjonalne Studio Produkcji Telewizyjnej, które przygotowuje program kulturalny „Magazyn Qltura” emitowany w czwartki w Telewizji Kablowej.

W OBIEKTYWIE

Poznajmy się!

Tym chemy Cię zainteresować