Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

CK Teatr i Klub Akcent

AKTUALNOŚCI KULTURALNE

26 lipca zapraszamy wszystkich na kolejne „Leśne Kino” pod gwiazdami w urokliwym otoczeniu przyrody.

Przy wspólnym ognisku obejrzymy niezwykły film przyrodniczy „Leśni Mocarze” przedstawiający życie dzikich zwierząt, a filmowy wieczór urozmaici koncert Zespołu Muzyki...
Read More

Lato Na Starym Mieście 2024 – Teatr Na Walizkach „Ristorante” – spektakl uliczny

Centrum Kultury Teatr zaprasza na spektakl uliczny Teatru Na Walizkach pt. „Ristorante” w ramach Lata na Starym Mieście 2024 w...
Read More

Lato Na Starym Mieście 2024 – Warsztaty tworzenia pacynek paluszkowych (6-15 lat)

Centrum Kultury Teatr zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 6 do 15 lat na Warsztaty tworzenia pacynek paluszkowych w...
Read More

Festiwal Lato na Starym Mieście – zespół ARETE

Jak co roku podczas lata CK Teatr zaprasza wszystkich mieszkańców miasta oraz turystów na spędzenie weekendowych wieczorów ze sztuką w...
Read More

Lato Na Starym Mieście 2024 – Warsztaty tworzenia pacynek paluszkowych (6-15 lat)

Centrum Kultury Teatr zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 6 do 15 lat na Warsztaty tworzenia pacynek paluszkowych w...
Read More

Lato Na Starym Mieście 2024 – Zespół ARETE, Piosenki Marka Grechuty – Koncert

Centrum Kultury Teatr zaprasza na koncert Zespołu ARTE z piosenkami Marka Grechuty w ramach Lata na Starym Mieście 2024 w...
Read More
1 2 3 55

POZNAJMY SIĘ

KONTAKT

Centrum Kultury „Teatr”
ul. Teatralna 1
86-300 Grudziądz

Telefon: 56 462-34-76

Kasa czynna:
Poniedziałek 8.00 – 16.00
Wtorek 8.00 – 16.00
Środa 8.00 – 16.00
Czwartek 8.00 – 18.00
Piątek 8.00 – 16.00

W dniu imprezy kasa czynna dwie godziny przed rozpoczęciem spektaklu lub koncertu.

CK TEATR i KLUB AKCENT

Od początku swojego istnienia, czyli od 1991 roku, prowadzi szeroko zakrojoną działalność impresaryjną w zakresie teatru, muzyki i kabaretu. Jest organizatorem wielu imprez cyklicznych. Do najważniejszych należą: festiwal Grudziądzka Wiosna Teatralna, Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Koncerty Niedzielne z muzyką klasyczną, przeglądy twórczości młodych Kieszeń Sceniczna i Grudziądzkie Amatorskie Prezentacje Artystyczne. Ponadto w czasie trwania sezonu kulturalnego można obejrzeć na scenie przedstawienia w wykonaniu teatrów z całego kraju, wysłuchać koncertów muzyki: klasycznej, operowej i operetkowej, jazzowej i estradowej a także zobaczyć występy najlepszych grup kabaretowych.
Inną ważną działalnością Centrum Kultury jest organizacja imprez plenerowych, do których zaliczyć można duże koncerty, festiwale światła i dźwięku oraz kameralne koncerty podczas letnich miesięcy. To właśnie w czasie urlopowym mieszkańcy miasta oraz turyści mogą uczestniczyć w koncertach, przedstawieniach i pokazach filmowych organizowanych w ramach festiwalu Lato na Starym Mieście.
KLUB AKCENT Ważną rolę w działalności Centrum Kultury Teatr pełni Klub AKCENT. To właśnie tu odbywają się koncerty i wystawy – jest to również doskonałe miejsce spotkań. Klubowa scena gościła dotąd wielu znamienitych muzyków, czołówkę jazzu, bluesa, poezji śpiewanej, a także rocka.
Obok muzyków swoją twórczość prezentują tu również malarze, graficy i fotograficy. Galeria Klubu Akcent to miejsce gdzie wystawiane są prace artystów z różnych zakątków kraju, ale też i Europy. Prezentowane prace zachwycają różnorodnością podejmowanej tematyki, technikami wykonania, a przede wszystkim talentem autorów.
Integralną częścią grudziądzkiego klubu jest Nowa Restauracja Akcent z salą bankietową, gdzie obok miłej atmosfery, dobrej muzyki nasi goście mogą liczyć także na doskonałą kuchnię.
56 462-10-24 | ul. Wybickiego 38/40 | 86-300 Grudziądz

KLUB AKCENT

Zarezerwowane bilety prosimy odebrać w terminie do 7 dni od dnia rezerwacji Zwrotu biletu można dokonać najpóźniej na 5 dni przed imprezą Bilety ulgowe przysługują uczniom, studentom, emerytom i rencistom, posiadaczom Karty Seniora Nabywca biletu ulgowego ma obowiązek okazania legitymacji. W dniach, w których odbywają się imprezy w Klubie Akcent, goście korzystający z usług restauracji muszą opuścić salę na godzinę przed rozpoczęciem imprezy. W tym czasie wstęp do Klubu Akcent i restauracji możliwy jest tylko za okazaniem biletu bądź innego potwierdzenia upoważniającego do wstępu.

KASA CZYNNA

Poniedziałek - Piątek13:00 - 18:00
W dniu imprezy kasa czynna dwie godziny przed rozpoczęciem spektaklu lub koncertu.

DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY

Od 2012 roku działa tu również Dyskusyjny Klub Filmowy, gdzie miłośnicy kina autorskiego i artystycznego spotykają się nie tylko na seansach filmowych, ale też na spotkaniach autorskich z ludźmi kina.

Alla Camera

Centrum Kultury Teatr wspiera również działalność i twórczość amatorską, przy instytucji działają m. in. młodzieżowy chór mieszany „Alla Camera”. Odbywają się tu zajęcia plastyczne i teatralne dla dzieci i młodzieży.

Magazyn Qltura

W budynku znajduje się również profesjonalne Studio Produkcji Telewizyjnej, które przygotowuje program kulturalny „Magazyn Qltura” emitowany w czwartki w Telewizji Kablowej.

W OBIEKTYWIE

Poznajmy się!

Tym chemy Cię zainteresować