Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

STOWARZYSZENIE KNS

KIM JESTEŚMY?

KnS to stowarzyszenie zrzeszające kobiety, które są gotowe na rozwój i chcą pomóc sobie oraz innym w osiąganiu celów – tych biznesowych, jak i prywatnych. Chcemy stworzyć w Grudziądzu miejsce dla przedsiębiorczych kobiet, w którym będziemy się uczyć i wspierać korzystając ze swoich doświadczeń i umiejętności.

Kobiety Na Swoim
Kobiety Na Swoim

NA BIEŻĄCO

Kobiety na swoim – czyli kobiety wspierają kobiety

Kobiecy biznes  Współczesne kobiece biznesy nabierają obecnie zupełnie inne formy....
Read More

Stowarzyszenie „Kobiety na swoim”

Stowarzyszenie „Kobiety na swoim” jest organizacją skupiającą kobiety z różnych...
Read More
Stowarzyszenie zrzeszające kobiety

KOBIETY NA SWOIM

Organizujemy spotkania dla kobiet o kobietach (seria „Broszki”), oraz klubowe spotkania raz w miesiącu, podczas których zaproszona przez nas ekspertka/ekspert omawia ważne dla nas tematy oraz mamy czas na networking. Szukamy kobiet, którym bliska jest wizja współdziałania dla poprawy sytuacji kobiet w naszym otoczeniu, jak również firm, które chciałyby wesprzeć nas w naszych działaniach.

KnS

W tym miesiącu gościem specjalnym spotkanie została członkini stowarzyszenia Anna Wolska doświadczona agentka ubezpieczeniowa i ekspert w zabezpieczeń na wypadek niespodziewanych okoliczności.. Styczeń to czas noworocznych postanowień i większego zapału do działania. Choć wiele Pań myśli przede wszystkim o zmianie sylwetki, zadbaniu o zdrowie, nauce języka czy dalekich podróżach, to warto zadbać także o swoje bezpieczeństwo finansowe.

Wciąż niewiele kobiet dba o zabezpieczenie i odpowiednie dokumenty takie jak umowy na piśmie, dokumentowanie wydatków, stosowne upoważnienia i testamenty. To bardzo ważne kwestie zarówno w przypadku singielek jak i kobiet żyjących w związku. 

O tym, w jaki sposób zadbać o swoje bezpieczeństwo finansowe, jakie dokumenty i poświadczenia warto zbierać, oraz jak powinna wyglądać instrukcja dla najbliższych w przypadku nagłego zachorowania wypadku lub śmierci. Uczestniczki dowiedziały się jak krok po kroku porządkować dokumenty oraz jakie tematy warto omówić z najbliższymi i partnerem lub małżonkiem

Poznajmy się!

Tym chemy Cię zainteresować