Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Dziś, na plaży miejskiej nad jeziorem Rudnik w Grudziądzu, odbyła się kolejna edycja Motomarzanny, organizowana przez lokalną społeczność motocyklistów, czyli Motocykliczni Grudziądz. To coroczne święto pasjonatów dwóch kółek przyciągnęło rzesze miłośników motoryzacji, którzy wraz z rodzinami i przyjaciółmi uczestniczyli w wydarzeniu.

 

Tegoroczna edycja Motomarzanny przybrała nieco inną formę niż zazwyczaj, ponieważ zrezygnowano z tradycyjnej parady przez miasto. Zamiast tego, uczestnicy skupili się na wspólnym spotkaniu na plaży, gdzie mogli podziwiać różnorodność motocykli oraz wziąć udział w konkursie na najlepszą motomarzannę.

 

Na terenie imprezy można było podziwiać zarówno klasyczne, zabytkowe motocykle, takie jak legendarna WS-ka czy wspaniały MZ Trophy, jak i nowoczesne modele. Nie brakowało również ścigaczy i turystyków, co tylko dodatkowo urozmaiciło atmosferę wydarzenia.

 

Motomarzanna to nie tylko okazja do prezentacji różnorodności motocykli, ale także czas, aby spotkać się z innymi pasjonatami, wymienić doświadczenia i spędzić miło czas w gronie osób o podobnych zainteresowaniach.

 

Życzmy wszystkim uczestnikom udanego i bezpiecznego sezonu 2024, pełnego niezapomnianych podróży i wspaniałych wrażeń na dwóch kółkach! Niech dźwięk silników towarzyszy Wam zawsze, a drogi będą sprzyjające i bezpieczne.

 

A my już teraz zapraszamy, na kolejne wydarzenia dla fanów dwóch-kółek. Aby nie przegapić żadnej imprezy zapraszamy do śledzenia portalu Grudziądz Miasto Otwarte, na którym znajduje się wyjątkowe kalendarium Co? Gdzie? Kiedy?

ZAPRASZAMY!

 

fot. Fotografie Życia by Kamil Danielewicz

fot. Fotografie Życia by Kamil Danielewicz

w obiektywie

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Relacja z Ultramaratonu Rowerowego – dla prawdziwych wojowników!
27 maja 2024
W miniony weekend na terenie Grudziądzkiej Mariny nad Wisłą odbył się Festyn Integracyjny
27 maja 2024
Do 5 czerwca br. trwa Plebiscyt Cuda Polski organizowany przez redakcję magazynu National Geographic Traveler.
27 maja 2024
Koncert “Ave Maria” z okazji Dnia Mamy
27 maja 2024
27.06 – Dzień Samorządu Terytorialnego
27 maja 2024
Święto Województwa już wkrótce
27 maja 2024