Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

W minioną sobotę mieszkańcy Grudziądza mieli okazję do przeżycia prawdziwego popisów humorystycznego, gdy do lokalnego centrum kulturalnego, Akcent, zawitał znany stand-uper Daniel Midas. Artysta, znany ze swojego ironicznego spojrzenia na rzeczywistość i dowcipnego stylu, zaprezentował swoje najnowsze skecze w ramach programu zatytułowanego „Pokaz Magii”.

 

Impreza, która odbyła się przy ulicy Wybickiego, przyciągnęła tłumy miłośników humoru z całego miasta. Midas, swoim niepowtarzalnym stylem, brawurowo poruszył tematy codzienności, społeczeństwa i życia w Polsce, co wywołało salwy śmiechu wśród publiczności. Jak to bywa, na takich tego typu imprezach nie zabrakło wielu zabawnych dygresji na temat naszego miasta czy też okolicznych miejsc jak Wąbrzeźno czy też Świecie.

„To był niesamowity wieczór, pełen śmiechu i dobrej zabawy. Daniel Midas potrafi znaleźć humor w najmniej oczekiwanych sytuacjach, co sprawiło, że każdy z nas mógł na chwilę oderwać się od codzienności i po prostu się roześmiać” – komentowała jedna z widzów po wydarzeniu.

Warto zaznaczyć, że pomimo tytułu „Pokaz Magii”, sama nazwa okazała się być zmyłką, zgodnie z stylem tego utalentowanego artysty stand-upowego. Midas doskonale wie, jak zaskakiwać swoją publiczność, zarówno treścią swojego występu, jak i samą formą.

Daniel Midas- czyli, odkrycie roku 2022. Komik, którego „Szopkę dla reportera” oglądają już chyba wszyscy. Jego internetową twórczość możecie sprawdzić na wszystkich popularnych portalach społecznościowych i przekonać się, że tak szybko nie rozbawił Was jeszcze nikt 😊

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze ciekawego dzieje się w Grudziądzu i chcielibyście być na bieżąco z lokalnymi wydarzeniami, zachęcamy do śledzenia naszego portalu Grudziądz Miasto Otwarte. To tutaj znajdziecie informacje o najnowszych koncertach, spektaklach, wydarzeniach kulturalnych i nie tylko. Dodatkowo, polecamy skorzystanie z wyjątkowego kalendarium Co? Gdzie? Kiedy?, które pozwala łatwo znaleźć super wydarzenia w naszym mieście.

Nie przegapcie kolejnych okazji do dobrej zabawy i kulturalnych przeżyć – śledźcie Grudziądz Miasto Otwarte i bądźcie na bieżąco z tym, co dzieje się w naszej okolicy!

Autor: Fotografie Życia by Kamil Danielewicz

 

Fotografie Życia by Kamil Danielewicz

w obiektywie

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

LATO NA STARYM MIEŚCIE 2024
19 czerwca 2024
Laboratorium Pana Kleksa w Ogrodzie Biblioteki Miejskiej już 22 czerwca
19 czerwca 2024
Już wkrótce otwarta zostanie wystawa pokonkursowa, prezentująca nagrodzone prace uczestników ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. „Autoportret, czyli portret własny”.
19 czerwca 2024
Fado Festiwal w Grudziądzu
19 czerwca 2024
Czas zwiedzania poznajcie historię Domu Towarowego Korzeniewskich
19 czerwca 2024
Lipa, nie do Lipy! – Misja Na Zdrowie.
18 czerwca 2024