Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Zapraszamy do odkrycia uroku wodnej turystyki na naszych rejsach statkiem katamaranem „Klaudia” organizowanych przez Żeglugę Płocką. W tegorocznym sezonie rozpoczynamy nasze wycieczki po Wiśle z pełnym entuzjazmu i pasji do odkrywania nowych zakątków rzeki.

Zacznij swoją przygodę na Marina przy ulicy Portowej 8, gdzie nasz statek czeka, by zabierać Cię w malowniczą podróż. Rejsy odbywają się od środy do niedzieli, dając Ci szansę na relaksującą wyprawę w godzinach od 10:00 do 20:00. Ostatni rejs wypływa o godzinie 19:00, dlatego nie zwlekaj zbyt długo!

Grudziądz ma bogatą historię, którą można odkrywać również z pokładu naszego katamaranu. Podczas rejsu będziesz mógł podziwiać zabytkowe spichrze, które są nieodłącznym elementem panoramy miasta nad Wisłą. Ponadto, z łodzi można zobaczyć imponujące fortyfikacje Cytadeli, które świadczą o długiej historii miasta jako ważnego punktu na mapie Polski.

Zapraszamy wszystkich miłośników wodnych przygód, bez względu na wiek czy doświadczenie. Czekają na Was niezapomniane widoki i emocje!

Bilety dostępne są u kapitana statku, a płatność przyjmowana jest wyłącznie gotówką. Cena biletu normalnego wynosi 30 złotych, zaś ulgowego (dla dzieci do 12 roku życia) – 25 złotych.

Na pokładzie katamaranu może się zmieścić maksymalnie 12 osób, więc warto zarezerwować swoje miejsce wcześniej. Rejs trwa około 30-35 minut, podczas których będziesz mógł podziwiać urokliwe krajobrazy Wisły i odpocząć od codziennych zgiełków.

Nie zwlekaj – dołącz do nas na niezapomnianą podróż po Wiśle! Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu: 663-320-495.

Kapitan i załoga statku „Klaudia” serdecznie zapraszają Cię na pokład, gdzie czekają na Ciebie niezapomniane chwile i widoki, których nie zaznasz nigdzie indziej!

Autor: Fotografie Życia by Kamil Danielewicz

Fotografie Życia by Kamil Danielewicz

w obiektywie

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

„WAKACJE NA MARNIE” – Zapraszamy 25.07. – 28.07.
24 lipca 2024
Rozmowy z pasją – wywiad z Natalią, uczestniczką metamorfozy w Geotermii
24 lipca 2024
MZK poszukuje pracowników – sprawdź!
23 lipca 2024
Wystawa poświęcona Powstaniu Warszawskiemu w Muzeum
23 lipca 2024
Grudziądzka Jesień Poezji – XXIX Ogólnopolskie Warsztaty Poetyckie
23 lipca 2024
PUP GRUDZIĄDZ – z nami możesz znaleźć pracę.
23 lipca 2024