Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Poznaj zajęcia artystyczne w Klubie Spółdzielni mieszkaniowej CENTRUM

Relacja z cyklicznych zajęć artystycznych Klubu Spółdzielni Mieszkaniowej „CENTRUM”.

Czy wiesz, że na ulicy Moniuszki 13 w Grudziądzu odbywają się cykliczne zajęcia artystyczne, które są dostępne dla osób w każdym wieku?

To wspaniała okazja, aby rozwijać swoje umiejętności artystyczne, bez względu na to, czy jesteś dzieckiem, nastolatkiem, dorosłym czy seniorem. Co więcej, te zajęcia są całkowicie darmowe!

Zajęcia odbywają się w każdy czwartek, od godziny 14:00 do 18:00. Jest to dogodny czas, który pozwala uczestnikom dostosować swoje plany i znaleźć chwilę na rozwijanie swojej pasji artystycznej.

Na tych zajęciach uczestnicy mają możliwość nauki różnych technik malowania. Niezależnie od tego, czy interesujesz się akwarelami, olejami, pastelami czy innymi technikami, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Nauczyciel, który prowadzi te zajęcia Janusz Szczepański, posiada bogate doświadczenie w dziedzinie sztuki i jest w stanie przekazać uczestnikom cenne wskazówki i techniki malarskie.

Jedną z najważniejszych cech tych zajęć jest atmosfera rodzinna. Spotkania odbywają się w przyjaznej i otwartej atmosferze, która sprzyja twórczej ekspresji i wymianie pomysłów. Niezależnie od poziomu umiejętności artystycznych, każdy uczestnik jest mile widziany i wspierany w swoim rozwoju.Dodatkowo na zajęciach również odbywają się spotkania z artystami.

Kolejne zajęcia w Klubie odbędą się 9 listopada, w Dzień Zadusznych zajęć nie będzie. Zachęcamy do spróbowania swoich sił w świecie artystycznym!

Zachęcam wszystkich czytelników do odwiedzenia portalu www.grudziadzmiastootware.pl oraz obserwowania Instagrama. Na portalu znajdziecie wiele ciekawych informacji o mieście Grudziądz, takich jak aktualności, wydarzenia kulturalne, informacje turystyczne i wiele więcej. Instagram natomiast jest świetnym miejscem do śledzenia codziennego życia miasta, oglądania pięknych zdjęć i bycia na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.
Nie przegapcie okazji, aby poznać Grudziądz z bliska i być na bieżąco z tym, co się tam dzieje!

Autor:Aleksandra Kaniecka 

Aleksandra Kaniecka

w obiektywie

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Trwają zapisy na Jarmark Spichrzowy – zostań wystawcą
21 kwietnia 2024
„Wstydź się” ostatni spektakl Grudziądzkiej Wiosny Teatralnej – relacja
21 kwietnia 2024
Śmieci w łapy pod schroniskiem w Węgrowie – Sprzątnie lasu ze zwierzętami
20 kwietnia 2024
„To jest moja Broszka” – Wiosenne przebudzenie: Wspólna podróż do piękna
20 kwietnia 2024
DKF i wernisaż fotografii Piotra Bilskiego – relacja
20 kwietnia 2024
Szpital poszukuje do pracy! Sprawdź ofertę.
19 kwietnia 2024