Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Uroczyste spotkanie z Przewodniczącym Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Toruniu Panem Tomaszem Krzysztyniakiem

W naszym Szpitalu odbyło się uroczyste spotkanie z Przewodniczącym Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Toruniu Panem Tomaszem Krzysztyniakiem, który wręczył podziękowania Paniom pielęgniarkom i położnym za codzienną pracę, zaangażowanie i poświęcenie w obszarze działań zdrowotnych.

W spotkaniu uczestniczyli również zaproszeni goście: Wiceprezydent Grudziądza Pani Róża Lewandowska, Przewodniczący Rady Miejskiej Grudziądza Pan Łukasz Kowarowski, Radni Rady Miejskiej Grudziądza oraz Dyrektor Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Grudziądzu Pani Małgorzata Gackowska.

Z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej wszystkim Paniom pielęgniarkom i położnym oraz Panom pielęgniarzom i położnym,  życzymy dużo zdrowia, cierpliwości, pasji do dalszego rozwoju. Każdego dnia podziwiamy Państwa oddanie i zamiłowanie do zawodu, który jest niezwykle wymagający zarówno fizycznie, jak i psychicznie. To Wy codziennie spotykacie się z trudnymi sytuacjami, które wymagają wielkiej odporności na stres. Zmierzenie się z nimi nie byłoby możliwe bez Państwa specjalistycznej wiedzy, ogromnego doświadczenia i wykazywanej empatii.

Dziękujemy Państwu za wszystko co dla nas robicie!

GALERIA

w obiektywie

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

6. Grudziądzki Festiwal Rowerowy – już 9 czerwca
24 maja 2024
Mówimy: STOP POŻAROM TRAW!
24 maja 2024
MORiW szuka Ratowników!
23 maja 2024
SZPITAL poszukuje do pracy! Sprawdź ofertę
23 maja 2024
II Endokawa w Grudziądzkiej Geotermii – relacja z warsztatów
23 maja 2024
Dzień Matki z CK Teatr i Klubem Akcent
23 maja 2024