Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Uroczyste spotkanie z Przewodniczącym Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Toruniu Panem Tomaszem Krzysztyniakiem

W naszym Szpitalu odbyło się uroczyste spotkanie z Przewodniczącym Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Toruniu Panem Tomaszem Krzysztyniakiem, który wręczył podziękowania Paniom pielęgniarkom i położnym za codzienną pracę, zaangażowanie i poświęcenie w obszarze działań zdrowotnych.

W spotkaniu uczestniczyli również zaproszeni goście: Wiceprezydent Grudziądza Pani Róża Lewandowska, Przewodniczący Rady Miejskiej Grudziądza Pan Łukasz Kowarowski, Radni Rady Miejskiej Grudziądza oraz Dyrektor Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Grudziądzu Pani Małgorzata Gackowska.

Z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej wszystkim Paniom pielęgniarkom i położnym oraz Panom pielęgniarzom i położnym,  życzymy dużo zdrowia, cierpliwości, pasji do dalszego rozwoju. Każdego dnia podziwiamy Państwa oddanie i zamiłowanie do zawodu, który jest niezwykle wymagający zarówno fizycznie, jak i psychicznie. To Wy codziennie spotykacie się z trudnymi sytuacjami, które wymagają wielkiej odporności na stres. Zmierzenie się z nimi nie byłoby możliwe bez Państwa specjalistycznej wiedzy, ogromnego doświadczenia i wykazywanej empatii.

Dziękujemy Państwu za wszystko co dla nas robicie!

GALERIA

w obiektywie

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Prezentacja prac Zygmunta Lipińskiego. 
22 września 2023
Konsultacje w sprawie strategii rozwoju miasta
22 września 2023
Kulturalny weekend w Grudziądzu
22 września 2023
Weekend na sportowo
22 września 2023
Trwa XI Tydzień Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi kampanii Make Sense
22 września 2023
Jak dodać otuchy dziecku w karetce?
22 września 2023