Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

ENERGIA SPOŁECZNEJ ZMIANY

8 maja @ 16:00:19:00
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
A no dzień dobry!
Chodźcie zobaczyć co w tym miesiącu przygotowała dla Was Fundacja Studio M6 zapisujcie w kalendarzu, żeby nie przegapić żadnego spotkania:

💥ENERGIA SPOŁECZNEJ ZMIANY, 8 i 22 maja | 16:00-19:00
Warsztaty prowadzone techniką coachingu grupowego. Celem warsztatu jest uwolnienie potencjału i wypracowanie rozwiązań przyczyniających się do zmiany społecznej, na rzecz której działa organizacja.

🤝DYŻUR DLA NGO, 8 i 22 maja | 14:00-16:00
Poradnictwo dla Organizacji Pozarządowych z ekspertem OWES z zakresu zarządzania organizacją pozarządową. Efektem poradnictwa jest plan działań dla organizacji pozarządowej.
🧘STRESOWI MÓWIĘ NIE, 27 maja | 17:00-19:00
Spotkania na których weźmiecie głęboki oddech, poznacie techniki świadomego oddychania i relaksacji, przez cały proces przeprowadza nas Kacper Śliwiński który jest psychologiem pracującym w nurcie poznawczo – behawioralnym.
💰TWÓJ DOM, TWOJA FIRMA, 29 maja | 15:00-17:00
Cykliczne spotkania z zakresu budżetu domowego, oszczędzania, zakładania działalności gospodarczej, czy też doradztwo w karierze zawodowej.
☕POROZMAWIJAMY PRZY KAWIE, 29 maja | 17:30-19:30
Otwarte spotkania prowadzone są w formie „kawiarenki obywatelskiej”
🎨Dodatkowo zapraszamy Cię na warsztaty sitodruku w ramach projektu KULTURA w KujPom.
Od czerwca przeprowadzimy serię ośmiu spotkań, zakończonych wernisażem prac wypracowanych przez uczestników i uczestniczki projektu.
Pod opieką artystów i grafików 10 osób przygotuje wyjątkowe prace w oparciu o historię i dziedzictwo artystyczne Grudziądza. Chcesz być jedną z nich?
Masz pomysł? Chcesz działać?
Jestem miejscem dla Ciebie, do zobaczenia na Spichrzowej 57! 👋
Działania organizowane są w ramach zadania publicznego „Studio Spichlerz57”, dofinansowanego ze środków gminy-miasto Grudziądz.

Szczegóły

Data:
8 maja
Godzina:
16:00:19:00

Miejsce wydarzenia

Spichlerz 57

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: