Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

II edycja szkolenia o postępowaniu przedszpitalnym w urazach dla ratowników medycznych za nami!

Doskonalenie umiejętności z zakresu badania urazowego, chirurgicznego udrożnienia dróg oddechowych, tamowania krwotoków oraz zaopatrywania urazów klatki piersiowej – Finger Thoracostomii to główny cel II edycji szkolenia o tematyce urazowej.

Podczas szkolenia ratownicy medyczni z naszego Szpitala mieli okazję nauczyć się najnowszych technik postępowania przedszpitalnego w urazach, które są kluczowe dla ratowania życia pacjentów w sytuacjach nagłych. Dzięki praktycznym zajęciom z użyciem fantomów szkoleniowych, uczestnicy mogli przećwiczyć swoje umiejętności w realistycznych warunkach.

Prowadzący szkolenie, doświadczeni specjaliści tj. lek. Michał Kowalczyk, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, rat. med. Rafał Wójcik, pielęgniarz, rat. med. Bogdan Wiśniewski oraz rat. med. Bartosz Rybszleger zapewnili uczestnikom nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także praktyczne umiejętności niezbędne w przypadku urazów. Dzięki temu kurs był nie tylko edukacyjny, ale też bardzo praktyczny i pomocny w codziennej pracy ratowników medycznych.

Dziękujemy rat. med. Rafałowi Wójcikowi za zorganizowanie II edycji szkolenia „Postępowanie przedszpitalne w urazach” i zaangażowanie w doskonalenie umiejętności naszych pracowników.

Jesteśmy przekonani, że zdobyta wiedza przyniesie korzyść zarówno naszej placówce, jak i pacjentom, którym świadczymy profesjonalną opiekę medyczną.

Kolejna edycja już w listopadzie i grudniu tego roku! Zapraszamy również na inne szkolenia organizowane w naszym Szpitalu!

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Relacja z Ultramaratonu Rowerowego – dla prawdziwych wojowników!
27 maja 2024
W miniony weekend na terenie Grudziądzkiej Mariny nad Wisłą odbył się Festyn Integracyjny
27 maja 2024
Do 5 czerwca br. trwa Plebiscyt Cuda Polski organizowany przez redakcję magazynu National Geographic Traveler.
27 maja 2024
Koncert “Ave Maria” z okazji Dnia Mamy
27 maja 2024
27.06 – Dzień Samorządu Terytorialnego
27 maja 2024
Święto Województwa już wkrótce
27 maja 2024