Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Powiew wiosenny – w muzycznej odsłonie, w wykonaniu Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka już jutro tj. w piątek w Klubie Akcent, o 19.30.

Wiosna w pełni.
Chociaż chwilowo „pogoda – ta wersja na ciepło” odwróciła się od nas – to jednak proponujemy powiew wiosenny – w muzycznej odsłonie, w wykonaniu Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka.

19 kwietnia   Klub Akcent
Koncert Wiosenny – Studio Piosenki Zbigniewa Poliszczuka
godz. 19.30      bilety 30 zł przedsprzedaż/ 35 zł w dniu

 

Kolejny wiosenny występ słuchaczy Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka to doskonała muzyczna propozycja na spędzenie piątkowego wieczoru w Klubie Akcent. Podobnie jak w latach poprzednich będziemy mięli okazję podziwiać młodych zdolnych wokalistów, którzy przeniosą nas w świat piosenki poetyckiej i autorskiej.

Podczas tego wiosennego wieczoru na klubowej scenie Akcentu pojawią się wszyscy młodzi ludzie szlifujący swoje talenty w Studiu Piosenki Zbigniewa Poliszczuka. Wielu z nich to wokaliści z dużym doświadczeniem wokalnym, laureaci przeglądów i konkursów ogólnopolskich. W koncercie uczestniczyć będą też ci początkujący, bo występy w Akcencie to doskonała okazja do zaprezentowania tego czego udało się nauczyć. Słuchacze Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka już dawno dali się poznać z dobrego muzycznego smaku, zatem o dobór repertuaru nikt nie powinien się martwić. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Będzie to prawdziwy pokaz umiejętności wokalnych, ale przede wszystkim miły wieczór dla tych, którzy lubią dobrą piosenkę, a tego na ich koncertach nigdy nie brakuje.

Młodym wokalistom akompaniował będzie Zbigniew Poliszczuk, szef i pomysłodawca całego wieczoru. Zapraszamy.

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Relacja z Ultramaratonu Rowerowego – dla prawdziwych wojowników!
27 maja 2024
W miniony weekend na terenie Grudziądzkiej Mariny nad Wisłą odbył się Festyn Integracyjny
27 maja 2024
Do 5 czerwca br. trwa Plebiscyt Cuda Polski organizowany przez redakcję magazynu National Geographic Traveler.
27 maja 2024
Koncert “Ave Maria” z okazji Dnia Mamy
27 maja 2024
27.06 – Dzień Samorządu Terytorialnego
27 maja 2024
Święto Województwa już wkrótce
27 maja 2024