Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

FARBEN LEHRE I OVER THE UNDER NA SCENIE CLUBU AKCENT

ENERGIA PONOWNIE POCHŁONĘŁA CAŁY KLUB

Zanim na scenie pojawił się zespół FARBEN LEHRE powitaliśmy OVER THE UNDER, którzy świetnie rozkręcili publiczność, był to rewelacyjny początek tego muzycznego wieczoru.
Po koncercie wokalista opowiedział trochę o zespole…
Gramy jakieś 7 lat, jesteśmy z Bydgoszczy. W 2017-stym roku robiliśmy trasę „100 koncertów 100 dni”, graliśmy dzień po dniu, koncert za koncertem, to był rekord świata, nikt tego wcześniej nie zrobił, my postanowiliśmy to zrobić. Może nie do końca gramy punkową muzykę, ale jeżeli chodzi o zespół, to uważam, że jesteśmy bardzo punkowi, bo wszystko łącznie z tą akcją „100 koncertów 100 dni” robiliśmy DIY (do it yourself),. Sami to organizowaliśmy. Teraz jesteśmy w trakcie otwierania pubu w Bydgoszczy, nazywa się OVER THE UNDER PUB, czyli tak jak kapela, no bo w sumie my go tworzymy od początku, to jest lokal po byłej Estradzie w Bydgoszczy. Od maja postawiliśmy na nogi miejsce, w którym chcemy robić undergroundowe koncerty, powoli to rozkręcamy.
Gdy na scenę wkroczyli FARBEN LEHRE, energia ponownie pochłonęła cały klub, jest to zespół bardzo lubiany przez grudziądzkich punków, tych młodszych i tych starszych, którzy zawsze wnoszą do klubu świetny klimat, w którym wszyscy razem się łączą.
Kolejny listopadowy koncert zaliczamy do tych udanych i pełnych emocji i zapraszamy na kolejne wydarzenia, które odbędą się niebawem.
Autor: Sandra Elwertowska

Sandra Elwertowska

w obiektywie

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Dzień Kobiet w Solankach
3 marca 2024
„Stop War Take Photo” – relacja z wystawy zdjęć Macieja Kastnera w Muzeum
2 marca 2024
Sześciu wspaniałych w Muzeum Handlu Wiślanego
2 marca 2024
Zapraszamy do Teatru na spektakl dla dzieci – „Pinokio”
2 marca 2024
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
1 marca 2024
Kalendarz Biblioteczny marzec 2024
1 marca 2024