Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Trwają zapisy na VIII Bieg Integracyjny- „Przegoń przemoc-okaż sprzeciw”

PRZEGOŃ PRZEMOC – OKAŻ SPRZECIW

W sobotę 16 września 2023 r. po raz ósmy wystartuje integracyjna impreza biegowa organizowana przez Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego w Grudziądzu. W tym roku biegniemy pod hasłem „Przegoń przemoc – okaż sprzeciw!”

Celem imprezy jest integracja przedstawicieli Instytucji z terenu miasta Grudziądza i przyjaciół Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego na rzecz ochrony dzieci krzywdzonych. Bieg ma być manifestacją i zachęta do podejmowania działań na rzecz dzieci, które doświadczają różnych form krzywdzenia. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Grudziądza – Maciej Glamowski.

W biegu będą mogli wziąć udział wszyscy, którzy dokonają rejestracji za pomocą platformy do zapisów pod adresem: https://elektronicznezapisy.pl/event/8710.html

Na 250 uczestników biegu będą czekały zestawy startowe, w których znajdą się m. in. pamiątkowe koszulki oraz inne atrakcyjne gadżety. Wspaniałe niespodzianki czekają także na uczestników Rundy Honorowej, czyli dzieci do 8 roku życia, które pobiegną na krótszym dystansie. Wydawanie pakietów startowych wraz z numerami będzie odbywało się w dniu biegu na boisku CPDiPR w godzinach 8.30-10.00.

Bieg wystartuje o godzinie 10.30 po przeprowadzeniu rozgrzewki. Zawodnicy pobiegną na liczącej 5 kilometrów trasie od Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego przy ul. Mikołaja z Ryńska 8 ulicami: Kochanowskiego, Łyskowskiego, Piłsudskiego, Focha, Aleją 23 Stycznia, Małogroblową, Długą na Rynek Staromiejski, gdzie nastąpi krótki postój w celu integracji uczestników oraz zostanie wykonane pamiątkowe zdjęcie. Następnie pobiegniemy ulicami: Kościelną, Starą, Wybickiego, Sikorskiego, Piłsudskiego, Mikołaja z Ryńska i Malinowskiego, gdzie na terenie boiska CPDiPR nastąpi wręczenie pamiątkowych medali dla wszystkich uczestników biegu.

Organizatorzy na mecie zapewniają smaczny poczęstunek i liczne atrakcje, m. in. animacje dla dzieci i dmuchaną strefę zabaw, a także wsparcie masażystów i fizjoterapeutów. Swoje stoiska zaprezentują także nasi Partnerzy, którzy aktywnie włączają się w akcję mającą zwrócić uwagę na problem stosowania przemocy wobec dzieci.

W naszym biegu nie stawiamy na rywalizację – każdy, kto działa na rzecz wsparcia krzywdzonych dzieci jest dla nas ZWYCIĘZCĄ!

Zachęcamy do odwiedzenia w sobotę 16 września Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego w Grudziądzu i dopingowania uczestników VIII Biegu Integracyjnego!

 

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Rozmowy z pasją – wywiad z Andrzejem Markuszewskim.
24 czerwca 2024
Informacja dla obywateli Ukrainy zakwaterowanych u osób prywatnych
24 czerwca 2024
Już jutro w Spichlerz 57 szkolenie z marketingu internetowego!
24 czerwca 2024
METAMORPHOSIS FASHION SHOW 2024 – relacja
23 czerwca 2024
23.06 Dzień Ojca- okazja by powiedzieć “Dziękuję Ci TATO”
23 czerwca 2024
Chcesz zobaczyć prawdziwą pasję? Chodź na spotkanie autorskie! – relacja z wydarzenia.
22 czerwca 2024