Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

2. Rozbiegany Dzień Dziecka

3 czerwca, 2023 @ 11:00
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Po raz drugi pragniemy świętować z Wami Dzień Dziecka na sportowo i dlatego zapraszamy przyszłych mistrzów biegania na Rozbiegany Dzień Dziecka.
Jest to wydarzenie skierowane dla dzieci lubiących aktywność fizyczną, ale głównie bieganie. Korzystając z infrastruktury sportowej jaką mamy w naszym mieście pragniemy zaprosić dzieci wraz z opiekunami na stadion Olimpii Grudziądz dnia 3 czerwca gdzie przeprowadzimy zawody biegowe dla dzieci od 2 do 15 lat. Nasze pociechy będą mogły poczuć się jak sportowcy rywalizując między sobą na prawdziwej bieżni lekkoatletycznej z profesjonalnym pomiarem czasu. Przygotowaliśmy podział na kategorie wiekowe na podstawie których dobrany zostanie odpowiedni dystans od 60m dla najmłodszych po 200m, 400m i więcej dla starszych grup wiekowych.
Każdy zawodnik otrzyma w pakiecie startowym numer wraz z chipem, okolicznościowy specjalnie zaprojektowany medal, a zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych eko puchary i bilety wstępu na baseny solankowe wraz z opiekunem.
Na terenie wydarzenia przygotowane będą dodatkowe atrakcje, a rozgrzewki poprowadzi zawodnik sekcji lekkoatletycznej klubu Olimpia Grudziądz.
Do zobaczenia na stadionie!

Szczegóły

Data:
3 czerwca, 2023
Godzina:
11:00
Kategorie Wydarzenie:
,

Miejsce wydarzenia

Grudziądz Stadion Olimpia

Organizator

Olimpia Grudziądz

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: