Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Parkrun Grudziądz

28 października, 2023 @ 09:00
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Zapraszamy mieszkańców Grudziądza i okolic do aktywnego rozpoczęcia weekendu z parkrun Grudziądz.

Start i meta przy parkingu leśnym obok ronda ks. Popiełuszki.

🅿  przy Carrefour i Castoramie – 200m od start/mety.

Najważniejsze informacje:

Bieg zawsze jest bezpłatny.

Trasa 5km (oznaczona) – można pokonać ją spacerem, marszem z kijkami NW lub biegiem.

Obowiązuje jednorazowa rejestracja na www.parkrun.pl/rejestracja, po której nadany zostaje nam indywidualny kod uczestnika, który należy wydrukować i KONIECZNIE zabrać ze sobą na każdy bieg parkrun. Brak kodu to brak wyniku. Na podstawie naszego kodu możemy brać udział w biegach parkrun na całym świecie (rejestracja od 4 roku życia)

Dzieci w wieku od 4 do 11 lat muszą pozostawać pod stałą opieką rodziców w trakcie biegu.

Możliwy udział w biegu z psem. Obowiązuje zasada – jeden człowiek, jeden pies. Pies pozostaje na smyczy.

Można pobiec z psem z Centrum Opieki nad Zwierzętami, ale trzeba wcześniej podejść do schroniska i wybrać razem z COZ odpowiedniego pieska. W sobotę rano odbieramy go z COZ i po biegu zawozimy na miejsce. Zachęcamy do adopcji .

Na mecie otrzymujecie token z miejscem. Z tokenem oraz swoim kodem uczestnika udajecie się do osoby skanującej. Kod zostanie Wam zwrócony na kolejne biegi. Token zostaje u nas. Pamiętaj nie zabieraj tokenu z miejscem do domu!

Osoby biorące udział w biegu po raz pierwszy prosimy o przybycie szybciej parę minut, by wysłuchać odprawy dla debiutantów, którą przeprowadzi z Wami wolontariusz.

Wszyscy wolontariusze parkrun posiadają żółte kamizelki. Wyjątek to niebieska kamizelka – koordynator spotkania u którego możecie uzyskać zawsze więcej informacji oraz pomorańczowa kamizelka oznaczająca zamykającego stawkę. Dzięki temu nigdy na mecie nie będziecie ostatni, a wolontariusz zadba o to by nikt nie został z tyłu.

Akcja „6 za 6” skierowana do dzieci i młodzieży szkolnej do lat 18. Do zdobycia dwie szóstki w ciągu roku szkolnego (po 1 na semestr) z WF-u. Wystarczy pokonać parkrun 6 razy na semestr. Paszport i Regulamin dostępne są na miejscu u koordynatora. Po biegu podejdź po pieczątkę.

 

 

Szczegóły

Data:
28 października, 2023
Godzina:
09:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Parking przy Carrefour i Castoramie – 200m od start/mety.

Organizator

Parkrun Grudziądz

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: