Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Trwają zapisy na Jarmark Spichrzowy. To wyjątkowe wydarzenie, które już od lat stanowi nieodłączny element obchodów urodzin naszego pięknego miasta. W tym roku, przygotowaliśmy wiele niespodzianek i nowości, aby uczcić 733. rocznicę nadania praw miejskich Grudziądzu.

 

Jak co roku, świętowanie odbędzie się na ulicach naszego miasta, które na ten czas zamienią się w kolorowe stragany pełne tradycyjnych smakołyków, rękodzieł oraz niezwykłych produktów lokalnych producentów. Jarmark Spichrzowy to nie tylko okazja do zakupów, ale również do spotkania się z lokalnymi rzemieślnikami i degustacji wyjątkowych potraw.

 

W tym roku planujemy zwiększyć ilość stanowisk handlowych, aby jeszcze więcej osób mogło wziąć udział w tym wyjątkowym święcie. Dlatego też, rozszerzamy naszą ofertę o kolejne ulice. Dodajemy stanowiska wzdłuż ulicy Wodnej oraz kolejne na Pańskiej i Spichrzowej.

 

Jeśli jesteś producentem żywności ekologicznej, tworzysz własne nalewki, czy też jesteś pasjonatem makramy i chcesz zaprezentować swoje dzieła szerszej publiczności – to miejsce jest dla Ciebie! Zapraszamy do zostania wystawcą kolejnej edycji Jarmarku Spichrzowego, który odbędzie się w dniach od 14 do 16 czerwca.

 

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin dostępne są na naszej stronie internetowej www.jarmark.grudziadz.pl w zakładce „Wystawcy”. Zachęcamy do zapoznania się z nimi oraz do rejestracji jak najszybciej, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

 

W przypadku pytań lub wątpliwości, serdecznie zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 56 45 10 358 lub poprzez wysłanie wiadomości na adres m.kubik@um.grudziadz.pl

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Relacja z Ultramaratonu Rowerowego – dla prawdziwych wojowników!
27 maja 2024
W miniony weekend na terenie Grudziądzkiej Mariny nad Wisłą odbył się Festyn Integracyjny
27 maja 2024
Do 5 czerwca br. trwa Plebiscyt Cuda Polski organizowany przez redakcję magazynu National Geographic Traveler.
27 maja 2024
Koncert “Ave Maria” z okazji Dnia Mamy
27 maja 2024
27.06 – Dzień Samorządu Terytorialnego
27 maja 2024
Święto Województwa już wkrótce
27 maja 2024