Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Koncert z Okazji Dnia Babci i Dziadka, zorganizowany przez Studio Piosenki Zbigniewa Poliszczuka, był wyjątkowym wydarzeniem muzycznym, które odbyło się w Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu.

Pomysłodawcą tego uroczystego spotkania był Prezydent Miasta Grudziądza, Pan Maciej Glamowski.
W trakcie koncertu młodzież ze Studia Piosenki nie tylko doskonale wykonywała znane utwory, ale także wprowadziła publiczność w wyjątkową atmosferę, pełną emocji i radości. Artyści wykonali wiele przebojów, takich jak „Wyspa Dzieci” czy „Wakacje z Blondynką”, prezentując nie tylko wysoki poziom muzycznego wykonania, ale również umiejętność łączenia muzyki z pasją.
Dodatkowy wymiar artystyczny koncertu sprawił, że publiczność mogła doświadczyć nie tylko dźwięków, ale także wzruszających historii, ukazujących różnorodność i bogactwo świata muzycznego.
Prezydent Miasta Grudziądza, Pan Maciej Glamowski, podkreślił, jak istotne jest organizowanie takich wydarzeń, które nie tylko dostarczają rozrywki, ale także promują kulturę oraz budują wspólnotę lokalną. Wyraził również swoje uznanie dla zaangażowania i talentu artystycznego uczestników Studia Piosenki.
Na zakończenie koncertu, pomysłodawca oraz wszyscy wykonawcy składają serdeczne życzenia dla wszystkich Babć i Dziadków. Niech każdy dzień będzie pełen miłości, zdrowia i radości. Niech muzyka nadal przynosi uśmiech na Wasze twarze i jest źródłem wspólnych, niezapomnianych chwil.
Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom pełnych ciepła i radości dni, a każdemu z nas niezapomnianych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Niech muzyka pozostanie z nami, rozpalając serca swoimi dźwiękami.

fot. Fotografie Życia by Kamil Danielewicz

fot. Fotografie Życia by Kamil Danielewicz

w obiektywie

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

LATO NA STARYM MIEŚCIE 2024
19 czerwca 2024
Laboratorium Pana Kleksa w Ogrodzie Biblioteki Miejskiej już 22 czerwca
19 czerwca 2024
Już wkrótce otwarta zostanie wystawa pokonkursowa, prezentująca nagrodzone prace uczestników ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. „Autoportret, czyli portret własny”.
19 czerwca 2024
Fado Festiwal w Grudziądzu
19 czerwca 2024
Czas zwiedzania poznajcie historię Domu Towarowego Korzeniewskich
19 czerwca 2024
Lipa, nie do Lipy! – Misja Na Zdrowie.
18 czerwca 2024