Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Organizatorem imprezy biegowej skierowanej do dzieci i młodzieży jest GKS „Olimpia” w Grudziądzu. Impreza będzie składała się z 4 cykli.

Pierwsze zawody odbędą się już w najbliższy weekend tj. 19 maja br. na malowniczych Błoniach Nadwiślańskich. Kolejne wydarzenia zaplanowano na 8 czerwca, 1 września oraz 6 października w trzech różnych lokalizacjach Grudziądza. Podczas zawodów każdy uczestnik zostanie uhonorowany okolicznościowym medalem oraz limitowaną kolekcjonerską maskotka, która będzie symbolizować architekturę zabytkową Grudziądza, w tym przypadku spichlerz.

 

Witaj w Klubie Małego Biegacza
Czy chcesz, aby Twoje dziecko poczuło radość ruchu i zdobywało nowe umiejętności? Jeśli tak, to zapraszamy Was do udziału w naszych niezapomnianych wydarzeniach! Klub Małego Biegacza to więcej niż tylko biegi – to prawdziwa podróż w świat sportu, zabawy i pozytywnej energii!

Lokalizacja:

Biegi odbędą się w czterech różnych lokalizacjach Grudziądza, zapewniając niezapomniane doświadczenia biegowe w różnych częściach miasta!

Dla kogo są nasze wydarzenia?
Nasze biegi są dedykowane wszystkim dzieciom, niezależnie od ich wieku czy umiejętności biegowych.

Co czekają na uczestników?
Profesjonalnie przygotowane trasy biegowe, zapewniające bezpieczeństwo i przyjemność podczas biegu.

Wspaniała atmosfera współzawodnictwa i wsparcia, sprzyjająca rozwijaniu pasji do sportu.

Pamiątkowy medal i limitowana kolekcjonerska maskotka związana z naszym miastem dla każdego uczestnika, bo każdy wysiłek zasługuje na wyjątkową nagrodę!

Jak do nas dołączyć?
Zapisy na nasze wydarzenia są proste i szybkie! Odwiedź stronę z zapisami, aby dowiedzieć się więcej i zarejestrować dziecko na najbliższy bieg. Nie przegap okazji, by dołączyć do naszej społeczności biegających marzycieli!

Dołącz do nas!
Dołączając do Klubu Małego Biegacza, dołączasz do społeczności pełnej pasji, radości i pozytywnej energii! Razem stworzymy niezapomniane chwile i pozwolimy Twojemu dziecku poczuć się wyjątkowo na trasie biegowej!

Gotowy na start?
Nie czekaj dłużej! Dołącz do naszej przygody już teraz i pozwól swojemu dziecku odkryć radość biegania i zdrowego stylu życia! Klub Małego Biegacza czeka na Was!

Jakie są korzyści z udziału w naszych imprezach biegowych dla dzieci?
Bieganie, sport i rekreacja ruchowa są nie tylko aktywnościami fizycznymi, ale także źródłem niezliczonych korzyści dla młodego człowieka. W dobie stale rozwijającej się technologii i wielu atrakcji siedzącego trybu życia, warto zatrzymać się na chwilę i zastanowić się, jak ważne jest dla naszych dzieci aktywne życie.

Zdrowe ciało, zdrowy umysł:
Regularna aktywność fizyczna, taka jak bieganie, wpływa korzystnie na rozwój mięśni, kości i układu krążenia. Ale to także doskonały sposób na utrzymanie zdrowego umysłu. Bieganie pozwala dzieciom uwolnić stres, poprawiając ich nastrój i koncentrację. Dzięki regularnym treningom, młodzi biegacze uczą się również samodyscypliny, wytrwałości i radzenia sobie z wyzwaniami.

Budowanie pewności siebie i pozytywnego myślenia:
Uczestnictwo w biegach pozwala młodym ludziom przekraczać własne granice, co z kolei wzmacnia ich poczucie własnej wartości i pewności siebie. Każdy pokonany metr trasu to nie tylko krok do celu, ale także dowód na to, że są zdolni do osiągnięcia czegoś wielkiego. Pozytywne doświadczenia związane z bieganiem mogą również wpływać na ich postrzeganie świata, kształtując pozytywne nastawienie do życia i otaczającego świata.

Budowanie zdrowych nawyków na całe życie:
Nawyk biegania w młodym wieku może stanowić solidną podstawę do utrzymania aktywnego trybu życia przez całe dorosłe życie. Zachęcając dzieci do regularnej aktywności fizycznej, uczymy ich, jak dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Bieganie może stać się dla nich naturalnym sposobem spędzania czasu wolnego, a zdrowy styl życia – ich życiową filozofią.

Doświadczenie i integracja społeczna:
Bieganie w grupie, takiej jak nasz Klub Małego Biegacza, to nie tylko możliwość podnoszenia swoich umiejętności, ale także szansa na nawiązanie nowych przyjaźni i integrację społeczną. Dzięki wspólnym treningom i wydarzeniom, dzieci uczą się pracy zespołowej, empatii i szacunku dla innych, co jest równie ważne jak umiejętność przekraczania własnych granic.

Podsumowanie:
Bieganie, sport i rekreacja ruchowa to nie tylko aktywność fizyczna, ale także droga do zdrowego ciała, umysłu i serca. Dlatego zachęcamy Cię do dołączenia do naszego Klubu Małego Biegacza i pozwolenia swojemu dziecku odkryć nie tylko radość z biegania, ale także korzyści płynące z aktywnego trybu życia. Dajmy naszym dzieciom szansę na rozwój w każdym wymiarze ich istnienia!

 

Impreza została objęta patronatem Prezydenta Grudziądza

Więcej informacji na temat biegu można znaleźć na stronie: https://grudziadzbiega.pl/klub-malego-biegacza/

Źródło: Urząd Miejski oraz strona www.grudziadzbiega.pl

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Rozmowy z pasją – wywiad z Andrzejem Markuszewskim.
24 czerwca 2024
Informacja dla obywateli Ukrainy zakwaterowanych u osób prywatnych
24 czerwca 2024
Już jutro w Spichlerz 57 szkolenie z marketingu internetowego!
24 czerwca 2024
METAMORPHOSIS FASHION SHOW 2024 – relacja
23 czerwca 2024
23.06 Dzień Ojca- okazja by powiedzieć “Dziękuję Ci TATO”
23 czerwca 2024
Chcesz zobaczyć prawdziwą pasję? Chodź na spotkanie autorskie! – relacja z wydarzenia.
22 czerwca 2024