Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Po sukcesie pierwszego wydania „Przeszkodowca” autorstwa Łukasza Panfila, Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu postanowił wznowić tę pozycję.

Pierwsze wydanie „Przeszkodowca” miało miejsce w 2016 roku, wówczas został on uznany za Sportową Książkę Roku, a jego promocja odbyła się między innymi w Polskim Komitecie Olimpijskim w Warszawie.

„Przeszkodowiec” przedstawia biografię Bronisława Malinowskiego – Złotego Olimpijczyka z Moskwy z 1980 roku, Honorowego Obywatela Grudziądza, polskiej ikony biegów. Dotychczas nie było książki, która w tak dokładny i rzetelny zebrałaby tak wiele informacji na temat biegacza.

Drugie wydanie książki zostało uzupełnione o rozdział poświęcony Półmaratonowi Grudziądz Rulewo śladami Bronka Malinowskiego, który w maju tego roku rozgrywany będzie po raz dziesiąty. Dla rozróżnienia wydań okładka II wydania utrzymana jest w kolorach czarnym i złotym.

Książka dostępna jest stacjonarnie w Informacji Turystycznej w Grudziądzu oraz w sklepie internetowym z wysyłką prosto do domu.

Link do sklepu: TUTAJ

Informacja otrzymana z MORiW

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

LATO NA STARYM MIEŚCIE 2024
19 czerwca 2024
Laboratorium Pana Kleksa w Ogrodzie Biblioteki Miejskiej już 22 czerwca
19 czerwca 2024
Już wkrótce otwarta zostanie wystawa pokonkursowa, prezentująca nagrodzone prace uczestników ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. „Autoportret, czyli portret własny”.
19 czerwca 2024
Fado Festiwal w Grudziądzu
19 czerwca 2024
Czas zwiedzania poznajcie historię Domu Towarowego Korzeniewskich
19 czerwca 2024
Lipa, nie do Lipy! – Misja Na Zdrowie.
18 czerwca 2024