Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Dzień II Jarmarku św. Mikołaja 2023 w Grudziądzu zakończył się w późnych godzinach wieczornych przy pięknych muzycznych rytmach. Zapraszamy do relacji!

Kolejny pracowity dzień za nami! Dzień II Jarmarku św. Mikołaja 2023 w Grudziądzu zakończył się w późnych godzinach wieczornych przy pięknych muzycznych rytmach. Zapraszamy do relacji!

 

Grudziądz, nasze kochane miasto o bogatej historii i tradycji, co roku przemienia się w magiczne królestwo podczas Jarmarku św. Mikołaja. Drugi dzień tego wyjątkowego wydarzenia przyniósł niezapomniane chwile, pełne radości, kolorów i świątecznej magii. Tłumy mieszkańców i turystów zjechały do centrum miasta, by wspólnie celebrować atmosferę nadchodzących świąt.

 

Jarmarkowa atmosfera unosiła się w powietrzu, a na straganach rozbrzmiewały świąteczne melodie. Handlowcy oferowali szeroki wybór wyrobów rękodzielniczych, ozdób świątecznych, tradycyjnych potraw i napojów. Dla miłośników kulinariów nie zabrakło stoisk z regionalnymi smakołykami, jak i również daniami z naszych Grudziądzkich Restauracji.

 

Nie tylko najmłodsi, ale również dorośli mieli okazję cieszyć się Jarmarkiem św. Mikołaja. Na scenie artystycznej wystąpili lokalni artyści, prezentując różnorodne występy muzyczne, taneczne oraz teatralne. Wieczorem nad miastem unosiły się dźwięki kolęd, tworząc niepowtarzalną aurę świątecznej magii. Najmłodsi artyści z całą pewnością skradli wczoraj serca publiczności zebranej pod sceną.

 

Wystąpili między innymi:

– Uczniowie SP 4;

– Seniorzy z Międzypokoleniowego Centrum Wiedzy w Grudziądzu;

– Uczniowie z NSP w Węgrowie im. Z. Wodeckiego;

– Uczestnicy warsztatów muzycznych pod opieką P. Gburczyka oraz p. Orzechowskiego

i wiele wiele innych!

 

A już dzisiaj na rynkowej scenie w Grudziądzu wystąpi Margaret!

 

Zapraszamy serdecznie na kolejne wydarzenia w ramach Jarmarku Św. Mikołaja w Grudziądzu. Więcej informacji znajdziecie Państwo w Kalendarzu Co? Gdzie? Kiedy? portalu Grudziądz Miasto Otwarte

 

 

fot. Fotografie Życia by Kamil Danielewicz

 

fot. Fotografie Życia by Kamil Danielewicz

w obiektywie

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

„Stop War Take Photo” – relacja z wystawy zdjęć Macieja Kastnera w Muzeum
2 marca 2024
Sześciu wspaniałych w Muzeum Handlu Wiślanego
2 marca 2024
Zapraszamy do Teatru na spektakl dla dzieci – „Pinokio”
2 marca 2024
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
1 marca 2024
Kalendarz Biblioteczny marzec 2024
1 marca 2024
Marzec miesiącem Kobiet w Geotermii Grudziądz
1 marca 2024