Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

W związku z dużym zainteresowaniem książką „Przeszkodowiec” autorstwa Łukasza Panfila, opisującą życie i karierę sportową Bronisława Malinowskiego,
MORIW postanowił wznowić tę pozycję. Już od stycznia w Informacji Turystycznej w Grudziądzu (stacjonarnie i wysyłkowo) nabyć będzie można kompletną biografię Złotego Olimpijczyka z Moskwy (1980), Honorowego Obywatela Grudziądza, polskiej ikony biegów.

Książka została uzupełniona o rozdział poświęcony Półmaratonowi Grudziądz Rulewo śladami Bronka Malinowskiego, który w roku 2024 rozgrywany będzie po raz dziesiąty. Dla rozróżnienia wydań okładka II wyd. utrzymana jest w kolorach czarnym  i złotym.

„Przeszkodowiec” wydany został  po raz pierwszy w 2016 roku. Został uznany za Sportową Książkę Roku w kategorii lekkoatletyka, a jego promocja odbyła się między innymi z Polskim Komitecie Olimpijskim w Warszawie.

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Dzień II Jarmarku św. Mikołaja 2023 w Grudziądzu zakończył się w późnych godzinach wieczornych przy pięknych muzycznych rytmach. Zapraszamy do relacji!
8 grudnia 2023
Rozmowy z pasją – wywiad z Katarzyną Kuligowską
8 grudnia 2023
Nadesłane zdjęcia z Jarmarku św. Mikołaja
7 grudnia 2023
Mikołajkowy Turniej w Piłkę Halową Szkół Ponadpodstawowych w Grudziądzu
7 grudnia 2023
Ale było Czad-owo! W dniu 7 grudnia, odbyło się spotkanie prowadzone przez Panią Teresę Mazurkiewicz, która opowiadała o Afrykańskim Czadzie. 
7 grudnia 2023
Derby z Bydgoszczą w piątek 8.12!
7 grudnia 2023