Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Czerwony Rower ukryty przed deszczem w Magazynie 44

Młoda toruńska wokalistka – Julia Kicińska – pojawiła się w sobotnie popołudnie na ulicy Spichrzowej, by oczarować nas swoim głosem. Jej koncert zapowiadano w urokliwym zaułku restauracji Czerwony Rower, jakby stworzonym do takich solowych występów. Niestety aura przegoniła prawie wszystkich spod otwartego nieba a koncert Julii przeniesiono do Magazynu 44.

W nowym miejscu, naprędce zaaranżowana scena, dobrze spełniła swoją rolę ale sam lokal nie zgromadził tak dużej widowni, jaka mogłaby z radością słuchać artystki.

Miejsce koncertu ma niestety swoje wady, bo w tej zamkniętej przestrzeni słychać wszystko, każde szurnięcie krzesła, rozmowę, uderzenie widelca o talerz. Nie przeszkodziło to jednak artystce dać dobry koncert, na który składały się covery znanych współczesnych przebojów.

Julia Kicińska jest artystką uliczną, która ze swoim głośnikiem zwiedziła pół Europy, śpiewając na ulicach największych miast. Czym jest ta pasja można przekonać się zerkając na jej kanał na YouTube. Śpiewanie w hałasie i przy małej interakcji z publicznością, przydało się w trakcie sobotniego występu. Miło było patrzeć, jak muzyka wciąga artystkę do innego świata, z którego wypływają tylko jej słowa. Bardzo piękny, eteryczny głos, który być może nas jeszcze kiedyś zadziwi w bardziej autorskim repertuarze. Warto śledzić poczynania tej wokalistki bo ma swój potencjał i niewątpliwą odwagę do śpiewania. Czuć, że jest to coś co kocha robić.

Zawszę chętnie informujemy o takich osobach i wydarzeniach na naszym portalu www.grudziadzmiastootwarte.pl

Adam Milewski

w obiektywie

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

 Koncert „Ave Maria” na Dzień Mamy.
21 maja 2024
Trzy różne spojrzenia na miłość – Grudziądz w Waszym obiektywie
21 maja 2024
Wyróżnienie dla stulatków
21 maja 2024
„Prosto z natury” – relacja z wystawy fotografii Magdaleny Hausman w Klubie Centrum Spółdzielni Mieszkaniowej
21 maja 2024
PUP GRUDZIĄDZ – z nami możesz znaleźć pracę.
21 maja 2024
Noc Muzeów 2024 – Czas spędzony pod znakiem sztuki, muzyki, wiedzy i zabawy.
21 maja 2024