Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

X Międzynarodowe Kryterium Uliczne – impreza kolarska

Serdecznie zapraszamy na wyścig pn. X Międzynarodowe Kryterium Uliczne o Puchar Prezydenta Grudziądza, który odbędzie się w dniu 4 sierpnia br. Organizatorem zawodów jest Autonomiczna-Kolarska Sekcja „Stal” Grudziądz. Udział do dnia dzisiejszego zgłosiło m.in. 6 ekip zagranicznych – zawodnicy ze Słowacji, Czech, Ukrainy, Łotwy, Litwy oraz z dwóch niemieckich krajów związkowych, tj. Brandenburgii i Turyngii.

Zawodnicy będą się ścigać w kategorii: kobiety Open, juniorka, junior, juniorka młodsza, junior młodszy, młodzik, młodziczka i żak na trasie okrężnej: ul. Hallera-brama wjazdowa do jednostki wojskowej (START) – ul. Hallera-wjazd na ul. Żwirki (nawrót) – ul. Hallera-przed rondem W. Pileckiego (zakręt w lewo) – ul. Hallera (META).

Wyścigi odbywać się będą w godzinach 16:00-19:40, po czym nastąpi zakończenie imprezy.

W związku z organizacją wyścigu, i zamknięciem odcinka ul. Hallera, w dniu 4 sierpnia, od godz. 15:30 do godz. 20:00 zmianie ulegną trasy przejazdu niektórych linii autobusowych, i tak:

1. Autobusy kursujące w stronę os. Lotnisko, Rydygiera / Szpital, Jaskółcza, kursować będą objazdem przez:

ul. Bora Komorowskiego, ul. Konarskiego (bez wjeżdżania na Galerię Grudziądzką poza LA 13), ul. Solidarności, ul. Hallera

– Linia autobusowa nr 3 i 21 z kursami przez Parkowa / WZU przejadą ul. Bora Komorowskiego, ul. Konarskiego, Solidarności, Parkowa / WZU

2. Autobusy kursujące od strony os. Lotnisko:

Hallera, ul. Solidarności, ul. Konarskiego (bez wjeżdżania na Galerię Grudziądzką, poza LA 13), dalej w ul. Bydgoską lub Bora Komorowskiego, Hallera w zależności od kierunku kursu (os. Strzemięcin, os. Rządz, os. Mniszek, czy w Kierunku Centrum)

3. Zmiany nie dotyczą linii autobusowej nr 8.

Impreza jest dofinansowana z budżetu gminy-miasto Grudziądz.

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

6. Grudziądzki Festiwal Rowerowy – już 9 czerwca
24 maja 2024
Mówimy: STOP POŻAROM TRAW!
24 maja 2024
MORiW szuka Ratowników!
23 maja 2024
SZPITAL poszukuje do pracy! Sprawdź ofertę
23 maja 2024
II Endokawa w Grudziądzkiej Geotermii – relacja z warsztatów
23 maja 2024
Dzień Matki z CK Teatr i Klubem Akcent
23 maja 2024