Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Ruszyło Lato na Starym Mieście!

Cykl ciekawych wydarzeń w wakacje.

W pierwszy dzień tegorocznych wakacji zainaugurowano kolejną edycję Lata na Starym Mieście. Na początek sobotnie popołudnie umilali odwiedzającym Rynek Główny uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Grudziądzu. Słuchacze mogli spędzić czas przy dźwiękach różnych instrumentów muzycznych, które w rękach utalentowanej grudziądzkiej młodzieży, stworzyły pasujący do wypoczynku w gorące popołudnie nastrój. Choć w pierwszej chwili można było odnieść wrażenie, że zgromadziło się niewiele osób, to nic bardziej mylnego. Większość bowiem chowała się w cieniu rozstawionych na Rynku ogródków, ponieważ Słońce tego dnia nie odpuszczało.

W tym artykule chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do uczestnictwa w wydarzeniach w ramach Lata na Starym Mieście w Grudziądzu. Odbywały się one będą głównie w różnych zakątkach grudziądzkiej starówki, a informacje o dokładnej lokalizacji zamieszczone są na plakacie wydarzenia oraz na bieżąco na stronie Centrum Kultury Teatr.

Kolejny koncert już w kolejną sobotę 1 lipca. Niewątpliwie będzie on dobrym pomysłem na spędzenie czasu dla fanów rocka. O 19:00 na Rynku Głównym (w przypadku złej pogody w Klubie Akcent) wystąpi zespół Made in Warsaw – Tribute to Deep Blue. Serdecznie zapraszamy! Po więcej zachęcamy do śledzenia strony Centrum Kultury Teatr oraz naszego portalu.

Artykuł: Choderny Gracjan

GALERIA

Zdjęcia Choderny Gracjan

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

6. Grudziądzki Festiwal Rowerowy – już 9 czerwca
24 maja 2024
Mówimy: STOP POŻAROM TRAW!
24 maja 2024
MORiW szuka Ratowników!
23 maja 2024
SZPITAL poszukuje do pracy! Sprawdź ofertę
23 maja 2024
II Endokawa w Grudziądzkiej Geotermii – relacja z warsztatów
23 maja 2024
Dzień Matki z CK Teatr i Klubem Akcent
23 maja 2024