Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Wiosenne Oczyszczanie

Oczyszczenie organizmu jest nam nie tylko potrzebne, ale  jest nam życiowo niezbędne, dlatego że tylko czysty organizm, wolny od „wewnętrznego brudu”, może funkcjonować harmonijnie i właściwie. Korzyści zdrowotne , przy każdym etapie oczyszczania będą widoczne i organizm będzie dawał ci odczuwalne wyniki.

Po oczyszczeniu jelita grubego – przestaną dręczyć wzdęcia brzucha, zaparcia, zgaga;

Po oczyszczeniu wątroby poprawia się trawienie, pamięć, pojawia się blask w oczach, połysk włosów, pojawią się energia i siła.

Oczyszczenie nerek powoduje zanik worków pod oczami, normalizuje się ciśnienie.

Oczyszczenie stawów spowoduje rozpuszczenie znajdujących się w nich soli i jeśli nie były one (stawy) sprawne ruchowo i bolały, szczególnie przy zmianie pogody, to teraz będą sprawne i elastyczne.

Oczyszczenie limfy i naczyń krwionośnych zapobiega infekcjom, zawałom, wylewom, żylakom i wielu dolegliwościom, które czynią czasem nasze życie nie do wytrzymania.

Porą roku jaką jest wiosna, to idealny czas dla naszego organizmu na oczyszczanie, go ze zbędnych toksyn. Czas odnowy regeneracji jest nam potrzebny, aby nasz organizm, bez zbędnych obciążeń mógł prawidłowo funkcjonować. Życie w zdrowiu i bez chorób to jest stan, o którym każdy z nas marzy wykorzystaj ten czas i zainwestuj go w Siebie, a organizm na pewno ci się odwdzięczy lepszym samopoczuciem i zdrowiem.

Wiosna podsuwa nam zioła i chwasty o działaniu oczyszczającym i to nie przypadek, że tak się dzieje. Natura wie co jest dla nas ważne. Dlatego warto zainteresować się tematem oczyszczania, chwastów wiosennych i tym w jaki sposób prawidłowo i bezpiecznie wprowadzić oczyszczanie do swojego życia. Jeśli jesteś zainteresowany tematem i chcesz się czegoś więcej dowiedzieć o ziołowym oczyszczaniu oraz chwastach, to serdecznie zapraszam Cię na moje warsztaty Zielarskie.

Autorka Jowita  Serocka

Z NATURĄ PO ZDROWIE
o mnie
W czym pomagam
Poszerzam wiedzę

Jowita Serocka

Adres biura
ul. Waryńskiego 32-36 (za Yasumi)
86-300 Grudziądz
E-mail: js@znaturapozdrowie.eu
Telefon: 667 240 960
http://www.znaturapozdrowie.eu/

Godziny pracy
pon.-pt.
9:00-15:00
(proszę umawiać się indywidualnie)

Moja przygoda z ziołami zaczęła się parę lat temu, od zawsze przyroda i zioła wzbudzały we mnie ogromną ciekawość i fascynację. Kiedy zaczęłam interesować się ziołolecznictwem na poważnie, zapisałam się na studia zielarskie. Spotkałam ludzi z podobnym zamiłowaniem do natury, wiedziałam że to będzie głęboka pasja, którą będę z ciekawością rozwijać . I tak się stało kilkadziesiąt kursów zielarskich za mną, mnóstwo przeczytanych książek, i tak Pasja przerodziła się w moją pracę. Od trzech lat prowadzę własny gabinet, gdzie uświadamiam klientów, że w sposób naturalny mogą poprawić swoje zdrowie. Pracuję za pomocą Biorezonansu, który umożliwia mi szybki skan organizmu i szybsze znalezienie przyczyny danej dolegliwości. Bazuje na doświadczeniu wiedzy zielarskiej oraz wspomagam się technikami Medycyny Chińskiej.

Sprawdzę Twój aktualny stan zdrowia i pokażę naturalne metody wzmocnienia organizmu.

– Analiza składu ciała (z wykorzystaniem KBASC)
– Warsztaty zdrowotne
– Sprzedaż naturalnego zakwasu buraczanego
– Sprzedaż naturalnych świec sojowych

Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie „Rośliny lecznicze – pozyskiwanie i zastosowanie w Fitorepii”
jestem w trakcie kursu Fitoterapii cz. II dla zaawansowanych
certyfikat kursu „Twoje ciało Twoim lekarzem”
certyfikat “Zioła w Terapii, Żywieniu i Kosmetyce”

ARTYKUŁY

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

113. rocznica powstania Domu Polskiego „Bazar” – zaproszenie na uroczystość
24 lipca 2024
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Grudziądzu informuje, iż od dnia 1 sierpnia 2024 r. można składać wnioski o przyznanie bonu energetycznego.
24 lipca 2024
Trwają zapisy do piątej edycji Biegu po Złotą Ostrogę Centrum Wyszkolenia Kawalerii.
24 lipca 2024
„WAKACJE NA MARNIE” – Zapraszamy 25.07. – 28.07.
24 lipca 2024
Rozmowy z pasją – wywiad z Natalią, uczestniczką metamorfozy w Geotermii
24 lipca 2024
MZK poszukuje pracowników – sprawdź!
23 lipca 2024