Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Zespół TSA MNKWL

20 kwietnia @ 20:00
Ładowanie Wydarzenia
Zespół TSA MNKWL, to współczesne wcielenie legendarnego zespołu TSA, który jako pierwszy w historii, wykonywał w Polsce muzykę heavy metal. Był on w latach 80-tych ubiegłego wielu, niekwestionowanym muzycznym i scenicznym wzorem dla setek rodzimych zespołów, grających ciężką odmianę rocka. Obecny skład zespołu tworzą: Damian Michalski – wokal, Marek Kapłon – perkusja, Janusz Niekrasz – bas, Maciej Wester – gitara i Piotr Lekki – gitara.
Grupa w tym wcieleniu gra od 2019 roku i od tego czasu zagrała w całej Polsce ponad 150 koncertów – zarówno na dużych, plenerowych imprezach, jak i w małych klubach, zyskując coraz większą popularność.
W latach 2020 a 2023, w studiu „Leonardo 27” w Bochni, TSA MNK zarejestrował materiał na nową płytę z logo TSA, po niemal 20 latach od „PROCEDERA”. Krążek pt. „NIEZWYCIĘŻONY”, a na nim dziewięć premierowych utworów, ukazał się w lipcu 2023 roku. Unikalnym bonusem na płycie jest utwór „Jak jest?” w wersji orkiestrowej. To pierwszy utwór w całej karierze TSA, nagrany i wydany w takiej aranżacji.
Czołowe media rockowe w Polsce doceniły w swoich recenzjach wartość płyty, przyznając jej bardzo dobre i maksymalne punktacje swoich ocen – METAL HAMMER: 5/5, TERAZ ROCK 4/5, HEAVY METAL PAGES 5/6.
„TRUDNO BĘDZIE PRZEBIĆ TO, CO USŁYSZELIŚMY NA NIEZWYCIĘŻONYM” (METAL HAMMER),
„BRZMI WSPANIALE ZA PIERWSZYM, DRUGIM, JAK I NASTYM ODSŁUCHEM!” (WYSPA FM).
Zespół promuje na koncertach swoją płytę „Niezwyciężony” w wersji CD. 30 listopada natomiast rozpoczęła się promocja płyty „NIEZWYCIĘŻONY” w wersji winyl 12’’ gatefold. Wydanie LP – w trzech kolorach winyli i wieloma insertami dla fanów. Zespół prezentuje legendarne hity TSA w brawurowych, pełnych energii wersjach oraz premierowe utwory, które zdaniem wielu fanów zespołu oraz dziennikarzy muzycznych, są znakomitą kontynuacją największych, muzycznych dokonań TSA w karierze.
KONCERT: 20 kwietnia 2024 r.
GRUDZIĄDZ, UL. POLSKICH SKRZYDEŁ 4
PUB CZARNY KRĄŻEK
Godz. 20.00
BILETY do nabycia w PUB CZARNY KRĄŻEK oraz w SKLEP MUZYCZNY KRYS… w Grudziądzu
60 zł przedsprzedaż
80 zł w dniu koncertu

Szczegóły

Data:
20 kwietnia
Godzina:
20:00
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Pub Czarny Krązek, ul. Polskich Skrzydeł 4

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: