Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Spacer Zielarski Grudziądz

11 czerwca, 2023 @ 11:00:12:30
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Czerwiec to miesiąc, w którym natura rozkwita w pełni swojego piękna. To idealny czas na spacer po lesie lub polu, aby zbierać zioła i dzikie rośliny jadalne.

🌿🌿 Co zbieramy? 🌿🌿

To, co natura akurat nam oferuje. Kierując się intuicją zgłębiamy zakamarki doliny dolnej Wisły. W cudownych okolicznościach przyrody, świeżego powietrza i wspierającej atmosfery pasjonatów ziół szukamy sezonowych darów natury. Podczas spaceru każdy będzie mógł robi własne zbiory, które potem zabiera do domu i eksperymentuje z nowymi smakami.
🌿🌿 Gdzie się spotykamy? 🌿🌿
dokładne miejsce spotkań prześlę po zapisaniu się na wydarzenie
🌿🌿 Kiedy? 🌿🌿
11.06.2023 godz. 11:00 – 12:30
🌿🌿 Co ze sobą zabrać? 🌿🌿
Po pierwsze dobry nastrój, chęć do zgłębiania wiedzy o roślinach i wygodne buty. Dla wielbicieli chwastów polecam zabrać kilka papierowych torebek, nożyczki, może koszyczek na wypadek ogromnej obfitości natury.
🌿🌿 Kto poprowadzi zielarski spacer? 🌿🌿
Paulina Szmerk – pasjonatka ziół i ziołolecznictwa, miłośniczka natury, absolwentka zielarsko-medycznych studiów podyplomowych na kierunku „Rośliny i surowce roślinne dla zdrowia” na SGGW, aromaterapeutka, doradca dietetyczny, doradca konopny i przyszła zawodowa naturoterapeutka. Do tego autorka książki „Konopne ABC – gdzie teoria łączy się z praktyką”, entuzjastka dzikiej kuchni, autorka podcastu Herba Sfero.
✨✨✨ UWAGA✨✨✨
Udział bezpłatny, ale obowiązują zapisy

Szczegóły

Data:
11 czerwca, 2023
Godzina:
11:00:12:30

Miejsce wydarzenia

Grudziądz
Cmentarna 3A
Grudziądz,
+ Google Map

Organizator

Herba Sfero

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: