Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Koncert Mirosława Szołtyska oraz zespołu MarsaAlam

5 maja @17:00
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Koncert Mirosława Szołtyska oraz zespołu MarsaAlam w Grudziądzu
Już 05.05.2024roku o godz. 17:00 w Centrum Kultury Teatr przy ul. Teatralnej 1 w Grudziądzu
Zamówienia grupowe: 661-730-926
Zapraszamy Państwa na wyjątkowy Koncert Szlagierowy Zawrót Głowy do Grudziądza !
Artyści, których Państwu przedstawiamy posiadają bogaty repertuar muzyczny, który trafia bezpośrednio do odbiorców i to w każdym wieku. Ich utwory usłyszeć można w różnych rozgłośniach radiowych, ponadto współpracują z wieloma ośrodkami telewizyjnymi w całym kraju,a w szczególności z telewizją TVS Silesia, Polo TV, TV Trwam, TV Katowice, TVT i TVC, gdzie są stałymi gośćmi
O Nas :
Mirosław Szołtysek- prawdziwa legenda śląskich szlagierów. Urodzony w Wielkich Hajdukach, czyli Chorzowie Batorym, Ślązak z krwi i kości, pochodzący z tradycyjnej śląskiej Rodziny, Laureat nagród Hanysy, Śląska Perła Telewizji TVS, a także osobowość Roku Miasta Chorzów. Uczestnik Letniej Trasy Dwójki TVP, gdzie zaprezentował się milionom widzów przed telewizorami jako prawdziwa „Śląska Perła” Wokalista i tekściarz. Na scenie występuje z żoną Bożeną.
MarsaAlam- Profesjonalny duet dwóch młodych i energicznych muzyków, wyróżniających się klasą oraz oryginalnością. W roku 2023 wydali swoją drugą autorską płytę. Na rynku muzycznym od 7 lat. Ostatnia nowość zespołu, piosenka „Mój magiczny świat” przyniosła ich spory sukces. Utwór w szybkim tempie podbija stacje radiowe i telewizyjne. Wszystkie utwory melodyjne i szybko wpadające w ucho. Mają na swoim koncie wiele koncertów.
Teledyski Mirosława Szołtyska jak i zespołu MarsaAlam dostępne na YouTube, profil Szlagiery.TV.

Szczegóły

Data:
5 maja
Godzina:
17:00
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Centrum Kultury Teatr, ul. Teatralna 1

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: