Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Rekreacja

W swojej ofercie posiadamy wiele atrakcji

Geotermia Grudziądz

Głównym miejscem prozdrowotnego i relaksacyjnego wykorzystywania naszego skarbu jest strefa basenowo – saunowa. Pobyt w strefie to wspaniałe panaceum na dolegliwości naszych czasów takie jak stres, zmęczenie, rozdrażnienie, bezsenność i brak koncentracji. Posiadamy do Państwa dyspozycji: Basen główny | Brodzik dla dzieci | Basen z przeciwprądem | Jacuzzi | Basen zewnętrzny | Sauna mokra | Sauna sucha

Gabinet Urody Geotermii Grudziądz został stworzony z myślą o osobach, które chcą dbać o swój wygląd w przyjaznej i intymnej atmosferze. Umiejscowienie Gabinetu w obiekcie sportowo – rekreacyjnym jest doskonałym uzupełnieniem kompleksowej odnowy biologicznej człowieka. Wielostronność usług Geotermii Grudziądz pozwala całej rodzinie na jednoczesne spędzanie wolnego czasu, nawet przy bardzo różnych zainteresowaniach.

Kilkadziesiąt minut w piramidzie jest jak dzień spędzony nad morzem! Jedyna w Europie piramida z tężnią solankową, przeznaczona do inhalacji aerozolem sporządzonym z naturalnej solanki, bogatej w urozmaicony skład minerałów m.in. jodu i bromu, znajduje zastosowanie nie tylko w stanach ogólnego wyczerpania organizmu, ale przede wszystkim w leczeniu górnych dróg oddechowych, nadciśnienia tętniczego, zapewniając jednocześnie wzrost odporności organizmu. Dokładna regulacja temperatury i wilgotności nasączonego solanką powietrza stwarza szczególny komfort i efektywność inhalacji, która działając na cały system oddechowy, oczyszcza płuca (szczególnie ważne dla palących!), wygładza i nawilża skórę cennymi składnikami solanki.

KONTAKT

Geotermia Grudziądz Sp. z o. o.
ul. Warszawska 36
86-300 Grudziądz

56 46 44 584 Wew. 1
studio sylwetki, baseny solankowe, gabinet urody

518 685 431/56 46 44 584 Wew. 2
rehabilitacja / balneologia

56 450 61 39/56 46 44 584 Wew. 3
Basen Nadwiślański ul. Kalinkowa

 

Kąpielisko strzeżone czynne jest w miesiącach czerwiec – sierpień.

Plaża Miejska nad Jeziorem Tarpno

Zapraszamy na strzeżone kąpielisko i zrewitalizowaną plażę nad Jeziorem Tarpno. Do dyspozycji plażowiczów jest: budynek sanitarny (przebieralnie, toalety, w tym dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych), pomieszczenie dla matki z dzieckiem, wypożyczalnia sprzętu wodnego, wypożyczalnia rowerów, leżaków, miejsce na ognisko, boisko do piłki siatkowej. Dla dzieci przygotowano plac zabaw. 

W sezonie wiosenno – letnim funkcjonuje punkt gastronomiczny.

Kąpielisko strzeżone czynne jest w miesiącach czerwiec – sierpień, wypożyczalnia sprzętu pływającego od maja do września. W pozostałych miesiącach zapraszamy na place zabaw, spacery, ogniska, wędkowanie.
Obiekt dostępny jest codziennie, przez cały rok.

Istnieje możliwość organizacji biesiad przy ognisku. W sezonie letnim na plażę dojeżdża autobus miejski linii T, przed plażą znajduje się bezpłatny parking.

KONTAKT

Plaża Miejska
nad Jeziorem Tarpno
ul. Jaśminowa 38,
86-300 Grudziądz
tel. 510-708-938,

Kąpielisko strzeżone czynne jest w miesiącach czerwiec – sierpień.

PLAŻA MIEJSKA RUDNIK

Zapraszamy na strzeżone kąpielisko i piaszczystą plażę nad Jeziorem Rudnickim Wielkim. Do dyspozycji plażowiczów jest: budynek sanitarny z recepcją (przebieralnie, toalety, natryski, w tym dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, pomieszczenie dla matki z dzieckiem), wypożyczalnia sprzętu wodnego, wypożyczalnia rowerów, kijków do nordic walking, leżaków, sprzętu sportowego, grille, ławy biesiadne, miejsce na ognisko. Dla dzieci przygotowano dwa place zabaw: jeden na plaży, drugi zlokalizowany niedaleko wypożyczalni sprzętu wodnego. Na kąpielisku wybudowano dwa pomosty, w tym jeden ze skocznią.

Na obiekcie znajduje się letni posterunek Policji i  punkt sanitarny, istnieje możliwość zorganizowania nauki pływania. Można zorganizować imprezy przy ognisku. Na plaży znajduje się Restauracja Korsarz oraz Wakacyjny Punkt Informacji Turystycznej z punktem sprzedaży pamiątek.

Kąpielisko strzeżone czynne jest w miesiącach czerwiec – sierpień.

W sezonie letnim na plażę dojeżdża autobus miejski linii R, przed plażą znajdują się parkingi – utwardzony i leśny. Przez cały rok na plaży odbywają sie imprezy sportowe (Bieg Trzech Plaż,) oraz rekreacyjne (szkółka biegowa, marsze nordic walking, kąpiele morsów)

KONTAKT

Plaża miejska
naj Jeziorem Rudnickim
ul. Zaleśna 1,
tel. 727-797-383,
tel. 665 93 19 19

Chciałbyś dodać swoją ofertę do naszej bazy ?
Napisz do Nas: kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl