Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Dzisiaj (4 kwietnia) w refektarzu Urzędu Miejskiego w Grudziądzu odbyło się uroczyste wręczenie nagród za wyjątkowe zaangażowanie w pracy zawodowej na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców miasta. Wyróżnienia te zostały przyznane w ramach uznania dla tych, którzy nie tylko spełniają swoje obowiązki, ale także wykazują szczególne zaangażowanie i poświęcenie dla dobra społeczności.

 

W tegorocznym wydarzeniu wyróżniono kilku wybitnych przedstawicieli służb mundurowych oraz strażackich za ich nieustające wysiłki na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa i porządku w naszym mieście.

 

Nagrodę dla „Policjanta Ruchu Drogowego Roku” otrzymał sierżant Miłosz Kownacki, który wykazał się nie tylko profesjonalizmem w wykonywaniu swoich obowiązków, ale także zaangażowaniem w edukację społeczeństwa na temat bezpieczeństwa drogowego.

 

Kolejnym wyróżnionym był asp. sztab. Szymon Nowicki, który został uhonorowany tytułem „Dzielnicowego Roku”. Jego praca na rzecz współpracy z mieszkańcami i rozwiązywania problemów lokalnej społeczności zasługuje na szczególne uznanie.

 

Nagrodę „Patrolowego Roku” otrzymali dwaj wyjątkowi funkcjonariusze: starszy sierżant Łukasz Hinz oraz starszy inspektor Straży Miejskiej Krzysztof Sieg. Ich wysiłki w patrolowaniu ulic Grudziądza i reagowaniu na różnorodne sytuacje zasługują na najwyższe wyróżnienie.

 

Wśród wyróżnionych nie zabrakło także bohaterów ze Straży Pożarnej. Tytuł „Strażaka Roku JRG 1” przypadł młodszemu kapitanowi Dawidowi Sierdzińskiemu, a „Strażaka Roku JRG 2” otrzymał starszy ogniomistrz Piotr Dykalski. Ich odwaga i determinacja w ratowaniu życia oraz mienia zasługują na najwyższe uznanie i podziw.

 

Dziękujemy tym wyjątkowym osobom za ich niezmordowaną pracę i oddanie w służbie dla mieszkańców. Ich wysiłki są nieocenione i stanowią inspirację dla wszystkich. Niech te nagrody będą symbolem uznania i wdzięczności za ich poświęcenie oraz trud włożony w poprawę bezpieczeństwa Grudziądza.

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

 Koncert „Ave Maria” na Dzień Mamy.
21 maja 2024
Trzy różne spojrzenia na miłość – Grudziądz w Waszym obiektywie
21 maja 2024
Wyróżnienie dla stulatków
21 maja 2024
„Prosto z natury” – relacja z wystawy fotografii Magdaleny Hausman w Klubie Centrum Spółdzielni Mieszkaniowej
21 maja 2024
PUP GRUDZIĄDZ – z nami możesz znaleźć pracę.
21 maja 2024
Noc Muzeów 2024 – Czas spędzony pod znakiem sztuki, muzyki, wiedzy i zabawy.
21 maja 2024