Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Grudziądz znów szykuje się na pełną emocji i aktywności kolejną edycję finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku, Centrum Kultury Teatr oraz Klub Akcent staną się miejscami wyjątkowych atrakcji dla mieszkańców.

 

Tradycyjnie już, grudziądzki finał WOŚP w Teatrze i Klubie Akcent przyciąga tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas na rzecz szlachetnego celu. Tegoroczne propozycje organizatorów, podobnie jak w poprzednich latach, obiecują pełen teatralnych, muzycznych i plastycznych wrażeń dzień.

 

W programie znajdują się spektakle teatralne, koncerty, pokazy iluzji, a także liczne atrakcje towarzyszące. Już o godzinie 11:00 Teatrzyk Lalek Miszmasz zaprezentuje premierę „Złotowłosej” na małej scenie, a bilety dostępne będą jedynie w dniu spektaklu za 10 zł. Kolejne przedstawienie odbędzie się o 12:30, dając szansę wszystkim chętnym na uczestnictwo w magicznej opowieści.

 

Na dużej scenie o godzinie 14:00 zobaczymy „Pogromcę smoka Jabberwocka” w reżyserii Zbigniewa Kulwickiego (bilety: 15/20 zł). Po godzinie 15:00 zaplanowany jest pokaz iluzji Adama AS, który zachwyci widzów niesamowitymi sztuczkami. Kolejnym punktem będzie emocjonujący turniej VIP pod nazwą „Postaw na WOŚP” o godzinie 15:30 na dużej scenie. Warto również wziąć udział w licytacji Złotego Serduszka ufundowanego przez Zakład Jubilerski Gudera-Matczak-Rogoziewicz o 16:15.

 

Wieczorem, o godzinie 17:00, na dużej scenie zobaczymy spektakl „Poruszenie” oraz pokazami grup tanecznych w wykonaniu GTT. Ponadto w Teatrze odbędą się różnorodne atrakcje, takie jak foto-budka 360 TWISTER, malowanie eko-toreb, stanowisko GKM Grudziądz, kawiarenka, zabawy plastyczne oraz wystawa historyczna przygotowana przez Stowarzyszenie Gildia Działań Historycznych „Alte Knochen”.

 

Wieczorem, o godzinie 18:00, w Koncertowym Klubie Akcent wystartuje muzyczna uczta. Bilety (25 zł, sprzedaż od 22 stycznia) umożliwią uczestnictwo w koncertach zespołów: The Dummies, Green Rock, MegaraŻ oraz Cela nr 3. Pomiędzy koncertami zaplanowane są licytacje, które dodatkowo podkręcą atmosferę tego wyjątkowego wieczoru.

 

Grudziądzki finał WOŚP 2024 to nie tylko okazja do wspólnego bawienia się, ale także możliwość wsparcia szczytnego celu – zdrowia dzieci i dorosłych. Przyjdźcie, bawcie się razem z nami i pomóżcie uczynić „Płuca po pandemii” silniejszymi! „Tu wszystko gra OK!”

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

„WAKACJE NA MARNIE” – Zapraszamy 25.07. – 28.07.
24 lipca 2024
Rozmowy z pasją – wywiad z Natalią, uczestniczką metamorfozy w Geotermii
24 lipca 2024
MZK poszukuje pracowników – sprawdź!
23 lipca 2024
Wystawa poświęcona Powstaniu Warszawskiemu w Muzeum
23 lipca 2024
Grudziądzka Jesień Poezji – XXIX Ogólnopolskie Warsztaty Poetyckie
23 lipca 2024
PUP GRUDZIĄDZ – z nami możesz znaleźć pracę.
23 lipca 2024