Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

W urokliwej atmosferze jubileuszowej nocy, 13 stycznia 2024 roku, Kabaret Smile wypełnił scenę nie tylko śmiechem, ale także duchem nowości.

To właśnie tego dnia, o godzinie 16:00 oraz 19:00, zainaugurowano kolejny rozdział w historii kabaretu, prezentując publiczności spektakl zatytułowany „NOWY”. Była to nie tylko okazja do świętowania dwóch dekad nieustającego humoru, lecz także moment, w którym kabaret prezentuje swoje świeże oblicze. Zapraszamy do relacji!

Jubileusz był pełen emocji i oczekiwania. Atmosfera wypełniona była dźwiękiem śmiechu, rozmów i niecierpliwości, bowiem obecni byli świadkami czegoś wyjątkowego. Hasło „NOWY” nie pozostawiało wątpliwości – ten wieczór miał być świadectwem innowacyjności, kreatywności i niepowtarzalnej rozrywki.

Całe wydarzenie było przemyślane od początku do końca, zaczynając od zaskakującego debiutu NOWEGO gościa, który zdobył serca widzów w sposób, jaki tylko kabaret potrafi. Zapewne każdy z obecnych opowie o tym „nieziemskim” przybyszu, który przeniósł ich w świat humoru poza granice zwykłego.

Spektakl „NOWY” to prawdziwe święto dla wszystkich miłośników kabaretu. Nowe skecze, perypetie Bożeny i Merlina, to wszystko było poddane rewolucji, dzięki czemu publiczność miała szansę zasmakować czegoś, co z pewnością na długo pozostanie w ich wspomnieniach.

Mistrzowie żartu sytuacyjnego postanowili jeszcze bardziej zaskoczyć swoją publiczność, wprowadzając innowacyjną technologię. Polska scena kabaretowa nie doświadczyła dotąd takiego połączenia tradycji z nowoczesnością. NOWY wymiar spektaklu okazał się strzałem w dziesiątkę, wnosząc do sztuki kabaretowej świeży powiew.

Jubileuszowy spektakl trwał ponad dwie godziny, ale każda minuta była pełna śmiechu, rozrywki i refleksji. Nie brakło też wzruszeń, co potwierdzają komentarze prapremierowych widzów:

  • Maciej: „PE – TAR – DA!!! Warto dać każdy pieniądz, żeby na te dwie godzinki zapomnieć o smutkach i pięknie się pośmiać…”
  • Lwica23: „Było super. Już dawno się tak nie ubawiliśmy. Żarty na inteligentnym poziomie. Szczerze to myślałam, że mi już ten banan na twarzy zostanie na zawsze ;-)”
  • Julia: „Wspaniale się bawiliśmy! Piękny wydźwięk występu – zostawia człowieka z ciepłem na sercu oraz wiarą w dobro. Dziękujemy! Łzy śmiechu oraz wzruszenia mogą podczas jednego występu się pojawić, to jest piękne.”

A jakie były komentarze widzów po tym niezwykłym występie na deskach Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu?

Wszyscy widzowie jednogłośnie odpowiadali: „Było super, oby było więcej takich wydarzeń w Grudziądzu!”, „Wow! Żarty nie tylko na inteligentnym poziomie ale również wspaniała interakcja występujących z obecną na sali publicznością.”.

 

Jubileusz Kabaretu Smile, to nie tylko powrót do korzeni, ale także śmiałe spojrzenie w przyszłość. NOWY na pewno zaskoczył i pozostawił niezapomniane wrażenia. To wydarzenie to nie tylko celebracja przeszłości, ale także zapowiedź tego, co nowego i ekscytującego przyniesie kabaret w kolejnych latach. Zatem do zobaczenia za kolejną dekadę śmiechu, Kabarecie Smile!

 

Zapraszamy do śledzenia kalendarza Co? Gdzie? Kiedy? Portalu Grudziądz Miasto Otwarte w którym znajdują się kolejne zapowiedzi wspaniałych wydarzeń kulturalnych, sportowych i nie tylko w naszym mieście!

 

fot. Fotografie Życia by Kamil Danielewicz

fot. Fotografie Życia by Kamil Danielewicz

w obiektywie
Poznajmy się!

Tym chemy Cię zainteresować

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

„To jest moja Broszka” – Wiosenne przebudzenie: Wspólna podróż do piękna
20 kwietnia 2024
DKF i wernisaż fotografii Piotra Bilskiego – relacja
20 kwietnia 2024
Szpital poszukuje do pracy! Sprawdź ofertę.
19 kwietnia 2024
18 kwietnia – Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków – relacja ze spaceru po Parku Miejskim
19 kwietnia 2024
Do 21 kwietnia zapisy na Półmaraton Śladami Bronka Malinowskiego do Rulewa
19 kwietnia 2024
Grudziądza Wiosna Teatralna – ostatni weekend
19 kwietnia 2024