Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Za nami już niestety ostatni dzień Jarmarku św. Mikołaja 2023 :-( Podczas ostatniego dnia wystąpili wybitni artyści ze studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka oraz Ania Dąbrowska. Zapraszamy do relacji!

Za nami weekend pełen atrakcji i wspaniałych muzycznych dźwięków w mikołajkowo-przedświątecznym klimacie zimy. Przez trzy ostatnie dni gościliśmy na grudziądzkim rynku muzyczne gwiazdym m.in. Margaret, De Mono, Oskara Cymus i lokalni utalentowani wykonawcy.

 

Jarmark Świąteczny w Grudziądzu, organizowany po raz kolejny przez Centrum Kultury Teatr wraz we współpracy z UM Grudziądz, przyciągnął miłośników tradycji i magii świąt z całego regionu. Piąty dzień tego wyjątkowego wydarzenia nie zawiódł oczekiwań odwiedzających, oferując bogaty program artystyczny, który rozpoczął się wczesnym popołudniem i trwał do późnych godzin wieczornych.

Na początek mogliśmy delektować się wykwintną ucztą muzyczną przygotowaną przez Studio Piosenki Zbigniewa Poliszczuka, która od wielu lat zabiera nas w wyśmienitą podróż muzyczną. Późnym popołudniem na scenie wystąpiła Ania Dąbrowska.

Oprócz koncertów muzycznych, uczestnicy Jarmarku mieli okazję zakosztować tradycyjnych potraw świątecznych, rozejrzeć się po rękodzielniczych straganach, gdzie lokalni artyści prezentowali swoje wyroby, oraz wziąć udział w licznych warsztatach i zabawach dla dzieci czy też skorzystać z karuzeli i zrobić pamiątkowe selfie pod naszą najnowszą choinką.

Warto podkreślić, że czwarty dzień Jarmarku na Grudziądzkim Rynku nie był jedynie wydarzeniem muzycznym. To także okazja do spotkania się z rodziną i przyjaciółmi, do przeżycia chwil radości i dzielenia się świątecznym duchem z innymi. Nie zabrakło również wyjątkowe konkursu. Ogłoszono, że nagrodę za najładniejsze stoisko jarmarku otrzymuje Arkadiusz Pogorzelski, który prowadził kram z rękodziełem, oznaczony numerem 1. Nagrodę wręczył Szymon Gurbin, wiceprezydent Grudziądza z Panią Beatą Gurbin.

 

Serdecznie gratulujemy Panu Arkadiuszowi, a teraz zapraszamy do fotorelacji z ostatniego dnia Jarmarku św. Mikołaja w Grudziądzu 2023

 

DO ZOBACZENIA ZA ROK!

fot. Fotografie Życia by Kamil Danielewicz

fot. Fotografie Życia by Kamil Danielewicz

w obiektywie

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Trwają zapisy na Jarmark Spichrzowy – zostań wystawcą
21 kwietnia 2024
„Wstydź się” ostatni spektakl Grudziądzkiej Wiosny Teatralnej – relacja
21 kwietnia 2024
Śmieci w łapy pod schroniskiem w Węgrowie – Sprzątnie lasu ze zwierzętami
20 kwietnia 2024
„To jest moja Broszka” – Wiosenne przebudzenie: Wspólna podróż do piękna
20 kwietnia 2024
DKF i wernisaż fotografii Piotra Bilskiego – relacja
20 kwietnia 2024
Szpital poszukuje do pracy! Sprawdź ofertę.
19 kwietnia 2024