Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Przeczytaj co działo się na drzwiach otwartych w klubie wioślarskim WISŁA.

Drzwi otwarte w klubie wioślarskim WISŁA – relacja

W klubie wioślarskim WISŁA odbyły się 27 października drzwi otwarte, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. Marta Wieliczko, członkini klubu i pasjonatka wioślarstwa, serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w treningach. W klubie można było spotkać również Mateusza Wilangowskiego – doświadczonego wioślarza.

Podczas drzwi otwartych w klubie WISŁA, uczestnicy mieli okazję zwiedzić przystań wioślarską. Marina jest miejscem, gdzie wioślarze przechowują swoje łodzie i rozpoczynają treningi. Zwiedzanie przystani pozwoliło nowym osobom zapoznać się z infrastrukturą klubu i zobaczyć, jak wygląda miejsce, w którym odbywają się treningi.

Uczestnicy mieli również możliwość spróbowania swoich sił na ergometrze. Ergometr to urządzenie, które symuluje ruchy wioślarzy na wodzie. Dzięki temu można trenować technikę wioślarską i poprawić kondycję fizyczną. Ćwiczenia na ergometrze były doskonałą okazją dla nowych osób, aby poczuć się jak prawdziwi wioślarze i spróbować swoich sił w tej dyscyplinie.Podczas drzwi otwartych dostępne były również rowerki stacjonarne. Trening na rowerkach stacjonarnych są doskonałym sposobem na poprawę kondycji i wytrzymałości. Dzięki temu można wzmocnić mięśnie nóg i poprawić ogólną wydolność organizmu.

Dzień otwarty przyciągnął również dużą liczbę dzieci ze szkół podstawowych. Dzieci były zachwycone możliwością spróbowania swoich sił w wioślarstwie i uczestnictwa w treningach. Klub Wioślarski WISŁA stawia na rozwijanie pasji i umiejętności wśród najmłodszych, dlatego drzwi otwarte były doskonałą okazją dla dzieci do zapoznania się z tą dyscypliną sportu.

Wioślarstwo to nie tylko sport, ale również świetna forma aktywności fizycznej i możliwość poznania nowych ludzi. Klub oferuje treningi dla osób o różnym poziomie zaawansowania, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie.

Jeśli jesteś zainteresowany/a wioślarstwem i chciałbyś/chciałabyś spróbować swoich sił, zapraszamy do klubu wioślarskiego WISŁA. Tam czekają na Ciebie doświadczeni instruktorzy i pasjonaci tego sportu, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.


Zachęcam Cię do śledzenia portalu www.grudziadzmiastootwarte.pl oraz obserwowania zakładki „Co? Gdzie? Kiedy?”. Ten portal to doskonałe źródło informacji o wydarzeniach, atrakcjach i innych ciekawych miejscach w Grudziądzu. Dzięki regularnemu śledzeniu portalu będziesz na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami kulturalnymi  i rozrywkowymi w mieście. Zakładka „Co? Gdzie? Kiedy?” zawiera szczegółowe informacje o planowanych imprezach, koncertach, wystawach i innych wydarzeniach, które odbywają się w Grudziądzu. Będziesz mieć pełny wgląd w to, co się dzieje w mieście i nie przegapisz żadnej interesującej okazji.

Autor Aleksandra Kaniecka

 

Aleksandra Kaniecka

w obiektywie

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Rozmowy z pasją – wywiad z Andrzejem Markuszewskim.
24 czerwca 2024
Informacja dla obywateli Ukrainy zakwaterowanych u osób prywatnych
24 czerwca 2024
Już jutro w Spichlerz 57 szkolenie z marketingu internetowego!
24 czerwca 2024
METAMORPHOSIS FASHION SHOW 2024 – relacja
23 czerwca 2024
23.06 Dzień Ojca- okazja by powiedzieć “Dziękuję Ci TATO”
23 czerwca 2024
Chcesz zobaczyć prawdziwą pasję? Chodź na spotkanie autorskie! – relacja z wydarzenia.
22 czerwca 2024