Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Zbliża się III Integracyjny Festyn, który odbędzie się 25 maja (sobota). Zorganizowany jest przez Szkołę Podstawową Nr 13. Impreza rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 18:00.

Pierwszym punktem programu będzie turniej plenerowej gry Mölkky, zaplanowany został na godzinie 13:00. Gra ta polega na tym, iż gracz w swojej kolejce rzuca drewnianym zbijakiem tak, aby wywrócić nim, upatrzone wcześniej, ponumerowane kręgle. Zadaniem jest uzbieranie 50 punktów. Jednak jeśli przekroczy się tą liczbę cofa ona zdobyte punkt do 25.

Następnie o godzinie 14:00 odbędzie się Kawa z Prezydentem Maciejem Glamowskim oraz  Zumba z Dorotą Gacek. Wypicie kawy z włodarzem miasta to idealny czas na porozmawianie oraz poznanie mieszkańców – ich opinii, a także wysłuchania ciekawych pomysłów. Dla tych, którzy nabiorą już energii o tej samej porze odbędzie się maraton Zumby z instruktorem.

Tuż po godzinie 15:00 rozpocznie się przyjacielski Turniej, pół godziny później będzie miała miejsce licytacja prac przygotowanych przez uczniów „trzynastki”. Imprezę zakończy tanecznym krokiem DJ Adamski zachęcając uczestników do dyskotekowych rytmów.

Zachęcamy do udziału, szczegółowy plan wydarzeń znajduje się na plakacie TUTAJ.

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Relacja z Ultramaratonu Rowerowego – dla prawdziwych wojowników!
27 maja 2024
W miniony weekend na terenie Grudziądzkiej Mariny nad Wisłą odbył się Festyn Integracyjny
27 maja 2024
Do 5 czerwca br. trwa Plebiscyt Cuda Polski organizowany przez redakcję magazynu National Geographic Traveler.
27 maja 2024
Koncert “Ave Maria” z okazji Dnia Mamy
27 maja 2024
27.06 – Dzień Samorządu Terytorialnego
27 maja 2024
Święto Województwa już wkrótce
27 maja 2024