Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

OPEC Grudziądz poszukuje do pracy! Sprawdź ofertę.

Dołącz do nas!

Główne Zadania

Przygotowanie dokumentów niezbędnych do wyłonienia Wykonawcy prac inwestycyjnych lub remontowych (SWZ, Projekt umowy, WRZ, udział w wizjach lokalnych).

Nadzór, koordynowanie i bieżąca kontrola prac i zadań remontowych, inwestycyjnych oraz konserwacyjnych na terenie Elektrociepłowni.

Odbiór urządzeń, instalacji cieplno-energetycznych i budynków Elektrociepłowni po przeprowadzonych remontach i inwestycjach.

Przygotowanie niezbędnych dokumentów do odbioru zadań inwestycyjnych i remontowych według obowiązujących procedur.

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru lub kierownika budowy w zależności od potrzeb
i posiadanych uprawnień.

Weryfikacja kosztorysów ofertowych, bardzo dobra znajomość kosztorysowania.

Utrzymanie w sprawności eksploatacyjnej urządzeń wytwórczych zainstalowanych na terenie Elektrociepłowni (kotły parowe, kotły wodne, turbozespoły, wymienniki, pompy, instalacje oczyszczania spalin kotłów, etc.).

Czynny udział w tworzeniu i realizacji strategii Grupy Opec.

Wykonywanie analiz techniczno-ekonomicznych na potrzeby określenia kosztów eksploatacyjnych, remontowych oraz w zakresie modernizacji instalacji technologicznej.

Oczekiwania

Wykształcenia wyższego technicznego (budownictwo, energetyka, mechanika i budowa maszyn, mechatronika).

Wysoko rozwiniętej umiejętności analitycznego myślenia.

Zainteresowania pracą w Elektrociepłowni i procesem technologicznym wytwarzania energii elektrycznej i ciepła.

Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.

Umiejętności podejmowania decyzji i ich egzekwowania.

Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży elektroenergetycznej.

Pożądane posiadanie uprawnień budowalnych w branży konstrukcyjno-budowlanej.

Otwartości na rozwój (studia podyplomowe, szkolenia).

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na lokalnym runku pracy z wieloletnim doświadczeniem.

Dodatkowe wynagrodzenie w formie premii kwartalnej.

Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.

Dofinansowanie wypoczynku i świadczenia socjalne.

Pakiety medyczne.

WAŻNE:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych do dnia 14 października 2023 roku na adres mailowy: rekrutacja@opec.pl

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art.13 ust.1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46   zwanego dalej RODO informujemy, że:
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OPEC GRUDZIĄDZ Sp. z o.o. z siedzibą
    w Grudziądzu przy ul. Budowlanych 7.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem email: iod@opec.pl
  3. Przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych w toku obecnego postępowania rekrutacyjnego odbywa się w oparciu o:
  4. 6 ust. 1 lit. c RODO  – w zakresie wskazanym w art. 221 Kodeksu pracy,
  5. 6 ust. 1 lit. a RODO – dobrowolnie wyrażoną zgodę  w przypadku pozostałych danych.
  6. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym, z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa.
  7. Zgodnie z RODO przysługuje Pani/Panu prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  8. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez czas trwania postępowania rekrutacyjnego.
  9. Podanie danych osobowych wskazanych w pkt 3 a jest konieczne do realizacji celu, do jakiego zostały zebrane, a nie podanie danych spowoduje brak możliwości rozpatrzenia Pani/Pana oferty złożonej w procesie rekrutacji. W pozostałym zakresie podanie danych osobowych jest dobrowolne.
  10. W każdej chwili przysługuje Pani/ Panu prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofniecie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy powszechnie obowiązującego prawa.

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.