Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Urodziny Geotermii na sportowo.

2 września na plaży miejskiej w Grudziądzu odbyły się Urodziny Geotermii – impreza, która zgromadziła sporą grupę rodziców z dziećmi.

Dla wszystkich przygotowano szereg atrakcji. Dzieci mogły uczestniczyć w zajęciach sportowych zorganizowanych przez klub tenisa stołowego ASTS OLIMPIA GRUDZIĄDZ oraz akademię KOSETU.

Młodzi grudziądzanie chętnie przyłączyli się do zabaw sportowych ze swoimi rówieśnikami grającymi w klubach sportowych. Szczególnie tenis stołowy przyciągnął uwagę dzieci i młodzieży. Grały w ping-ponga z bardziej doświadczonymi kolegami i koleżankami oraz brały udział w konkursach z nagrodami, specjalnie przygotowanych dla nich. Najciekawszy był konkurs odbijania piłeczki jak najdłużej na paletce.

Drużyna Towarzystwa Sportowego KOSET zaprezentowała trening swojej najmłodszej sekcji. Dzieci pod czujnym okiem trenera pokazywały swoje umiejętności grając specjalną piłką do gry na plaży. Ćwiczenia młodych siatkarzy cieszyły się sporym zainteresowaniem oglądających widzów.

Obie sekcje sportowe prezentujące się na Urodzinach Geotermii aktywnie promowały swoje kluby i zachęcały młode osoby do spróbowania sił w sporcie.
Klub tenisa stołowego ASTS OLIMPIA GRUDZIĄDZ prowadzi aktualnie nabór dla nowych uczestników. Treningi obywają się w poniedziałki, środy oraz piątki. Informacje o zapisach można zdobyć pod numerami telefonów 609 222 794 oraz 604 164 559 lub na stronie klubu www.olimpiaunia.pl

Towarzystwo sportowe KOSET również zachęca do zapisów dzieci i młodzieży do swoich sekcji, informacji można szukać pod numerem telefonu 605 573 106 lub na stronie www.koset.pl
Wśród innych atrakcji dla dzieci należy wymienić konkursy, ćwiczenia z animatorami np. zabawa z chustą, puszczanie baniek oraz zabawa na dmuchanych zjeżdżalniach, na zgłodniałych czekała pyszna wata cukrowa.

Dla fanów rozrywki ekstremalnej były pokazy flyboardingu. Na takim urządzeniu można wykonać różne akrobacje w wodzie oraz w powietrzu. Sprzęt ten może unieść się do 18 metrów nad poziom wody! Zainteresowanych było sporo, a pokazom towarzyszyły ogromne emocje! Osoby chętne mogły spróbować swoich sił w tym sporcie.

Urodziny Geotermii były okazją do pokazania wsparcia jakiego udziela ona młodym sportowcom. Trzeba bowiem wiedzieć, że Geotermia to nie tylko baseny solankowe i tężnie, w której można się zrelaksować, ale także siłownia i klub fitness, gdzie można rozwijać swoją kondycję oraz rehabilitacja, dla osób potrzebujących naprawić swoje zdrowie. Po szczegóły odsyłamy na stronę www.geotermiagrudziadz.pl

Więcej informacji o wydarzeniach z Grudziądza na stronie www.grudziadzmiastootwarte.pl

Aleksandra Kaniecka

w obiektywie

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

113. rocznica powstania Domu Polskiego „Bazar” – zaproszenie na uroczystość
24 lipca 2024
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Grudziądzu informuje, iż od dnia 1 sierpnia 2024 r. można składać wnioski o przyznanie bonu energetycznego.
24 lipca 2024
Trwają zapisy do piątej edycji Biegu po Złotą Ostrogę Centrum Wyszkolenia Kawalerii.
24 lipca 2024
„WAKACJE NA MARNIE” – Zapraszamy 25.07. – 28.07.
24 lipca 2024
Rozmowy z pasją – wywiad z Natalią, uczestniczką metamorfozy w Geotermii
24 lipca 2024
MZK poszukuje pracowników – sprawdź!
23 lipca 2024