Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Oby pogoda nie spłatała nam figla bo przygotowaliśmy dla Was mnóstwo fajnych atrakcji.

Aktywnie przez cały czas!

Zerknij poniżej, co będzie na Ciebie czekało od 14:00 – 20:00 na Plaży Miejskiej!

pssst, tort kroimy o 16:30:)

WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE!

Kliknij po więcej

Kliknij po więcej

ZUMBA KIDS

godzina 15:00

Zumba kids to połączenie dobrej zabawy w postaci ćwiczeń i prostych układów tanecznych. Podczas zajęć dzieci poprawiają swoją kondycję fizyczną, ale przede wszystkim świetnie się bawią!

ZUMBA

godzina 16:00

Moc endorfin i dużo wspaniałej energii! Zapraszamy na rewelacyjny sposób by skutecznie spalić kalorie i poprawić sobie humor – bo czy taniec nie wyzwala?:) Zajęcia zainspirowane latynoskimi rytmami, które wprawiają w dobre wibracje.

FLYBOARDING

godzina 14:00-18:00

Coś dla miłośników adrenaliny! Flyboarding to sport ekstremalny pozwalający „latać” nad taflą wody – akrobacje wykonywać będzie Michał Brudecki. Odważycie się spróbować?:)

JOGA

godzina 17:00

Joga działa łagodząco na ciało i umysł, wycisza i relaksuje, a jednocześnie napełnia pozytywną energią. Zapraszamy do wspólnej praktyki jogi – to ona zasili Cię w energię i wewnętrzną siłę!

KONCERT

godzina 18:30

Będzie to kunszt dla wszystkich osób, które potrzebują dotrzeć do swojego wnętrza. Jeśli nie miałeś okazji doznać dźwięków harmonizujących z oddechem – musisz spróbować. Niebywała okazja – MUZYCZNY RYTUAŁ a może MISTYCZNY?:) Rezonujesz z nami?

TENIS

w godzinach 14:00 - 18:00

Chcesz porywalizować? Umożliwiamy to by móc sprawdzić się w pojedynku z zawodnikami tenisa stołowego ASTS OLIMPIA UNIA GRUDZIĄDZ wraz z trenerami? Zawodnicy zaprezentują swoje umiejętności.

ANIMACJE DLA DZIECI

w godzinach 14:00 - 18:00

Nie zabraknie dmuchańców, balonowego ZOO, malowania twarzy, brokatowych tatuaży, baniek mydlanych, zapewniamy liczne gry i zabawy  – to wszystko ku radości wszystkich pociech! Zapraszamy na DOBRĄ ZABAWĘ!

SIATKÓWKA

w godzinach 14:00 - 18:00

Zachęcamy również do gry w siatkówkę na plaży. Coś dla Ducha coś dla Ciała i coś dla nasycenia Endorfin!:)

DJ

w godzinach 14:00 - 18:00

Przy odpowiednim akompaniamencie gwarantujemy moc Pozytywnego Humoru! O dobrą zabawę, muzykę i niesamowitą atmosferę zadba DJ.