Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Olimpia Elbląg – Olimpia Grudziądz. Pierwsza porażka

Zawodnicy Olimpii Grudziądz po raz pierwszy w tym sezonie udali się na inny stadion. Mecz w Elblągu z tamtejszą Olimpią zakończył się niestety pierwszą w tym sezonie porażką.

Bramka dla gospodarzy padła w 29. minucie po stracie gości na własnej połowie i szybkiej kontrze, a jej zdobywcą był Maciej Famulak. Pomimo starań piłkarzy z Grudziądza i zmian przeprowadzonych przez trenera Dominika Czajkę nie udało się odwrócić losów spotkania i mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla ekipy z Elbląga.

Grudziądzanie wracają do siebie bez punktów, ale nie mogą długo rozpamiętywać tego meczu, ponieważ już 13 sierpnia na stadion przy ulicy Piłsudskiego 14 przyjedzie drugi zespół Lecha Poznań.

Składy:

Olimpia Elbląg: 27. Andrzej Witan – 13. Michał Kuczałek, 3. Łukasz Sarnowski, 24. Bartłomiej Mruk – 17. Marcel Stefaniak (64, 6. Kamil Bartoś), 16. Maciej Spychała, 7. Kacper Jóźwicki (64, 23. Konrad Łabecki), 10. Jan Sienkiewicz (81, 15. Patryk Jakubczyk), 11. Maciej Famulak, 21. Kacper Filipczyk (81, 28. Ołeksandr Jacenko) – 20. Adam Żak (90, 99. Dominik Kozera).

Olimpia Grudziądz: 1. Adrian Olszewski – 99. Sebastian Olszewski, 6. Oskar Sikorski, 4. Damian Kostkowski, 23. Marcin Warcholak – 21. Jan Bonikowski (73, 18. Kacper Jarzec), 20. Damian Vũ Thành, 8. Kamil Kurowski (81, 7. José Cabrera), 80. Mateusz Sopoćko (73, 11. Aghwan Papikjan), 14. Konrad Gutowski – 88. Kostiantyn Czernij (56, 10. Patryk Winsztal)