Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Już w najbliższą niedzielę 18 czerwca na Plaże Miejską w Rudniku zjadą się Iromani – w II edycji Triathlonu La Rive Grudziądz udział weźmie 350 zawodników z całej Polski. Można spodziewać się utrudnień w ruchu oraz niesamowitych sportowych emocji.

Listy startowe wypełniły się w stu procentach. Pierwsza, ubiegłoroczna edycja grudziądzkich zmagań triathlonistów została bardzo pozytywnie odebrana przez uczestników. Tegoroczna edycja zapowiada się jeszcze bardziej interesująco – zarówno dzięki wysokim nagrodom finansowym ufundowanym przez grudziądzką firmę La Rive jak i  bogatym pakietom startowym. Wśród zawodników są zarówno debiutanci jak i zaprawieni w triathlonowych bojach amatorzy a także profesjonaliści. Rywalizować będą oni na dwóch dystansach – ¼ i 1/8 Ironmana. Na obu dystansach wystartują też sztafety.

Trasa pływacka wyznaczona została przy plaży miejskiej w Rudniku, trasa kolarska ulicą Południową i jednym pasem trasy średnicowej, zaś trasa biegowa wiedzie z plaży miejskiej do plaży dzikiej i dalej na działki ROD przy ul. Malczewskiego. W tym rejonie należy się spodziewać dużych utrudnień w ruchu, łącznie z wyłączeniem ulic. Należy stosować się do tymczasowej organizacji ruchu i podporządkować się poleceniom służb mundurowych, które będą czuwać nad bezpieczeństwem zawodników.

Biuro Zawodów czynne będzie od czwartku 15 czerwca do soboty 17 czerwca w godzinach od 8.00 do 20.00 na Marinie przy ul. Portowej 8. Dla pierwszych odbierających przygotowano małe upominki – warto więc pospieszyć z odbiorem pakietów i numerów startowych. Będzie je można odbierać także w dniu imprezy przed startem na plaży miejskiej.

Parkingi znajdować się będą przy ul. Południowej.

triathlon_A3+3mmImpreza odbywa się w ramach Jarmarku Spichrzowego pod patronatem Prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego.

triathlon_A3+3mm

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Rozmowy z pasją – wywiad z Andrzejem Markuszewskim.
24 czerwca 2024
Informacja dla obywateli Ukrainy zakwaterowanych u osób prywatnych
24 czerwca 2024
Już jutro w Spichlerz 57 szkolenie z marketingu internetowego!
24 czerwca 2024
METAMORPHOSIS FASHION SHOW 2024 – relacja
23 czerwca 2024
23.06 Dzień Ojca- okazja by powiedzieć “Dziękuję Ci TATO”
23 czerwca 2024
Chcesz zobaczyć prawdziwą pasję? Chodź na spotkanie autorskie! – relacja z wydarzenia.
22 czerwca 2024