Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Tenis stołowy – wyniki 3,4,5,6 liga

W miniony weekend odbyły się kolejne rozgrywki o mistrzostwo w tenisie stołowym w sezonie 2022/2023.

Olimpię Unię Grudziądz reprezentowały drużyny w III, IV, V oraz VI lidze.

Unia II Grudziądz w meczu domowym podejmowała Emdek Bydgoszcz. Mecz ten zakończył się remisem 7:7. Po tej kolejce drużyna w III lidze zajmuje obecnie 7 miejsce.

Mecz w IV lidze odbył się na wyjeździe i nasza drużyna Olimpia Unia III udała się do Świecia nad Osą, aby zagrać z drużyną UKS Szaniec II. Pojedynek ten niestety przegraliśmy 8:1. Po tej kolejce nasza drużyna zajmuje w tej chwili w tabeli 6 miejsce.

Kolejny pojedynek w V lidze odbył się w Cekcynie. Drużyna Olimpia Unia IV grała tam z CIS Hylmet Cekcyn i niestety w tym przypadku przegraliśmy ten mecz nieznacznie w stosunku 8:6. Po tej kolejce zajmujemy w tabeli 7 miejsce.

Nasza najmłodsza drużyna, którą reprezentują dzieci zagrała w VI lidze i udała się na mecz do Rogóźna. Mecz Olimpia Unia V, a GLKS III Rogóźno zakończył się naszą przegraną w stosunku 8:2. Zaznaczyć tutaj trzeba, że gospodarze z Rogóźna zagrali bardzo mocnym składem ze względu na to, iż walczą o awans do V ligi. Obecnie nasza młodzież zajmuje w tabeli 6 miejsce.

Poniżej link z tabelami i wynikami naszych drużyn.

https://olimpiaunia.pl/2023/03/wyniki-3-4-5-6-liga-2/

Następna kolejka rozgrywek obędzie się 25.03 gdzie zachęcamy do dopingu naszych drużyn oraz do śledzenia wyników tych pojedynków.

Zredagował:  Mariusz Biernat

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Puchar Wisły w MNO
12 kwietnia 2024
BOSSA NOVA CLASSICS – 13 04 2024
12 kwietnia 2024
12 kwietnia – dzień czekolady!
12 kwietnia 2024
Uroczystości patriotyczne w naszym mieście
11 kwietnia 2024
CUKRZYCA – dietetyk Natalia Mogiłko
11 kwietnia 2024
Spotkanie z autorem kryminałów Robertem Małeckim i promocja jego najnowszej książki „Zapadlina”.
11 kwietnia 2024