Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Jarmark Spichrzowy – koncertowo

16 czerwca, 2023 @ 18:00:18 czerwca, 2023 @ 23:59
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

16 czerwca
Bryska, Grzegorz Hyży, Dj. Goromee,
godz. 18.00

W TYM ROKU BŁONIA NADWIŚLAŃSKIE PONOWNIE ZABRZMIĄ DOBRĄ MUZYKĄ!
1 DNIA WYSTĄPIĄ:

Ukrywająca swoje prawdziwe oblicze wokalistka Bryska zadebiutowała w połowie 2021 roku i od tego czasu może pochwalić się większą ilością premier niż niejeden znany artysta. 22-latka w swoich tekstach bawi spostrzeżeniami na temat rzeczywistości, nie szczędzi gorzkich słów swoim ex-om w balladach, w dynamicznych utworach porusza tematy, jakich na próżno szukać we współczesnym popie. Wszystko w takt melodii tak chwytliwych, że od jakiegoś czasu nucą je wszyscy. Jej największe hity to „lato (pocałuj mnie) (MANDEE Remix)” i „odbicie (Mark Neve Remix)”.


To wokalista, kompozytor, producent i autor tekstów. Artysta, który nadaje polskiej muzyce pop najwyższych światowych standardów. Jego utwory nie schodzą z radiowych play list. „Króla nocy”, „O Pani!”, „Na chwilę” czy „Wstaję” usłyszeć można o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli dodać do tego kawałki filmowe – „Podatek od miłości” oraz „Pech to nie grzech”, to mamy pełen obraz jego muzycznego portfolio. Był trenerem w 9. edycji programu „The Voice of Poland”.


Najpopularniejszy DJ i producent muzyczny w Polsce. Od kilku lat współpracuje z największymi studiami, a w jego solowym projekcie śpiewało wielu wybitnych artystów z całego świata. Reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018.


 

W TYM ROKU BŁONIA NADWIŚLAŃSKIE PONOWNIE ZABRZMIĄ DOBRĄ MUZYKĄ!
2 DNIA WYSTĄPIĄ:

 

17 czerwca
Robert
Janowski, Maciej Maleńczuk, Kasia Kowalska
godz. 17.00

Piosenkarz i kompozytor. Autor czterech tomików poezji i prozy poetyckiej. Jednak jak mówi sam artysta, najważniejsze są dla niego jego solowe płyty i koncerty, na których może śpiewać autorskie piosenki. Znany m.in. jako wieloletni prowadzący teleturniej muzyczny „Jaka To Melodia?”. Domeną Janowskiego są musicale – zagrał m.in. w „Sztukmistrzu z Lublina”, „West Side Story”, „Cyrano” czy „Metrze”.


 

Jeden z z najbardziej awangardowych i kontrowersyjnych polskich artystów muzycznych. Ten, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny – bo takie jest życie! Znany z utworów „Ostatnia Nocka”, „Tango Libido”, „Sługi za Szlugi”, „Synu” czy „Dawna Dziewczyno”. Jego kariera rozpoczęła się w 1986 kiedy to trafił do Püdelsów, których wokalistą i frontmanem był z przerwami w latach 1986–2005.


 

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej znanych i charyzmatycznych postaci na polskiej scenie muzycznej, na której jest obecna od 27 lat. Jej twórczość od samego początku spotykała się z ogromnym uznaniem zarówno fanów, jak i branży muzycznej. Podczas koncertów nie brakuje największych przebojów artystki, jak „Prowadź mnie”, „Antidotum”, „A to co mam”, „Spowiedź”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego”czy „Alannah”.

 

W TYM ROKU BŁONIA NADWIŚLAŃSKIE PONOWNIE ZABRZMIĄ DOBRĄ MUZYKĄ!
3 DNIA WYSTĄPIĄ:

18 czerwca
„Jolka pamięta, a TY?” – Studio Piosenki Zbigniewa Poliszczuka, gospodarzem wieczoru będzie Marek Dutkiewicz,
godz. 18.00

MIEJSCE: Dziedziniec Ratusza

 

Szczegóły

Początek:
16 czerwca, 2023 @ 18:00
Koniec:
18 czerwca, 2023 @ 23:59
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Błonia Nadwiślańskie

UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE: