Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

TENIS STOŁOWY – MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO POMORSKIEGO MŁODZIKÓW

22.04 i 23.04 w Chełmnie odbyły się Mistrzostwa Województwa Młodzików w Tenisie Stołowym.

W sobotnim turnieju niestety nie wziął udziału nasz najlepszy zawodnik Olaf Glanert, który ze względu na kontuzję nie mógł grać.

Michał Biernat w grze podwójnej zajął 2 miejsce. Oliwier Jędrzejewski z kolei zajął miejsce 5-8.

W eliminacjach do Mistrzostw Polski Oliwier zajął 3 miejsce, a Michał 4 miejsce. Niestety nasi zawodnicy nie awansowali. Tylko miejsce 1 i 2 gwarantowało awans na Mistrzostwa Polski.

W indywidualnych Mistrzostwach Województwa Młodzików Michał i Oliwier zajęli miejsca 5-6.

W niedzielnych Drużynowych Mistrzostwa Województwa nasi zawodnicy zajęli miejsce 3-4. Z kolei w Eliminacjach do Mistrzostw Polski Michał Biernat i Oliwier Jędrzejewski zajęli bardzo dobre 2 miejsce. Niestety awans był premiowany tylko dla zwycięzców.