Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

W miniony weekend odbyły się w Chełmnie Mistrzostwa Województwa Młodzików w tenisie stołowym.

W sobotę ASTS Olimpia – Unia Grudziądz reprezentowało 5 naszych zawodników:
Oliwier Jędrzejewski, Olaf Glanert, Cezary Wolf, Radosław Grzemski i Michał Cąbrowski.

Ostatnich 3 zawodników na co dzień reprezentuje drużynę młodzieżową Olimpia Geotermia Grudziądz.

Radek Grzemski i Michał Cąbrowski zajęli 17 miejsce, a Czarek Wolf uplasował się na świetnym 13 miejscu. Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że Czarek jest jeszcze Żakiem, a swoich sił już skutecznie spróbował w starszej kategorii tj. Młodzik. Czyżby w Grudziądzu pojawił się kolejny talent? Wiele na to wskazuje, że tak się stanie.
W grze indywidualnej do finału dotarł Oliwier Jędrzejewski i Olaf Glanert, który pokonał swojego klubowego kolegę ( i zarazem kuzyna :-)) zostając Indywidualnym Mistrzem Województwa Młodzików. Wielkie gratulacje dla obu zawodników!
W grze deblowej do finału ponownie dotarł Oliwier z Olafem, w którym odnieśli imponujące zwycięstwo nad zawodnikami z Chełmna zajmując 1 miejsce. Brawo Oliwier i Olaf.

W niedzielę z kolei odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodzików.

Nasza drużyna w składzie: Cezary Wolf, Oliwier Jędrzejewski i Olaf Glanert zdobyli 1 miejsce i zostali Drużynowymi Mistrzami Województwa.

Druga nasza drużyna Michał Cąbrowski i Radek Grzemski zajęli świetne miejsce 5-8.

Ogromne brawa i gratulacje oprócz zawodnikom należą się też ich rodzicom, którzy bardzo dużo czasu i energii poświęcają w rozwój swoich pociech.
W tym miejscu należy też wspomnieć o osobistym wsparciu podczas tych rozgrywek Trenerów, którzy świetnie poprowadzili swoich wychowanków do zwycięstw. Brawo Filip Wesołowski i Andrzej Drozdowski.
Te sukcesy z  pewnością napawają optymizmem i pozwalają Zarządowi ASTS Olimpia – Unia Grudziądz w osobach Józef Mularczyk, Jerzy Wilmański i Jerzy Rączka myśleć o jeszcze większych sukcesach naszego klubu.

Wiele wskazuje na to, że Miasto Grudziądz doczekało się w końcu świetnych młodych zawodników, którzy w najbliższych latach mogą dostarczać nam wiele radości w postaci cennych zwycięstw w rozgrywkach wojewódzkich, ale też i krajowych.

BRAWO MŁODZIEŻ ASTS OLIMPIA – UNIA GRUDZIĄDZ!!!

W najbliższą niedzielę 21 kwietnia odbędzie się rewanżowe spotkanie rundy Play Off LOTTO Superligi pomiędzy
ASTS Olimpia – Unia Grudziądz, a KS Dekorglass Działdowo.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16.00.
Wstęp wolny – zapraszamy serdecznie.

 

Zredagował

Mariusz Biernat