Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Wkrótce będziemy mogli cieszyć się atmosferą letnich kawiarenek przy Rynku Głównym . Jednakże, w związku z tym, od dnia 15 kwietnia, o godzinach  porannych, nastąpią zmiany w organizacji ruchu na obszarze Starówki Grudziądza.

1.    Strefa pierwsza – dojazd do Ratusza: W tej części Starówki dojazd będzie odbywał się jednokierunkowo. Wjazd do Ratusza oraz okolicznych obiektów handlowo-usługowych będzie możliwy poprzez ulice: Starorynkową, Kościelną, Tkacką, Stary Rynek (po torowisku tramwajowym) do ulicy Wybickiego.
2.    Strefa druga – dojazd do Muzeum/ul. Wodnej: Z kolei do Muzeum oraz ulicy Wodnej wjeżdżać będzie można przez ulicę Murową (z kierunku ulicy Szkolnej) w kierunku ulicy Poprzecznej. Następnie drogą Poprzeczną do ulicy Pańskiej, a stamtąd w kierunku wyjazdu do ulicy Klasztornej.

Zachęcamy również do korzystania z pobliskich ogólnodostępnych miejsc parkingowych, aby zminimalizować utrudnienia. Dostępne są one na ulicach: Al. Królowej Jadwigi (około 250 m od Rynku), Portowej (około 350 m od Rynku) oraz na Sienkiewicza – Targowisko (około 580 m).

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Twory słowne – fragment książki pt.: „Ta Druga” Tomasza Betchera
13 czerwca 2024
O co chodzi z dietą WEGE? – Misja na Zdrowie.
13 czerwca 2024
Grudziądz w powieści Tomasza Betchera „Ta druga” – zapraszamy na spotkanie autorskie w Bibliotece
12 czerwca 2024
Zapowiedź koncertów plenerowych na Jarmarku Spichrzowym
12 czerwca 2024
Koncertowo Promujemy Młodych! To już dziś o 18.00
12 czerwca 2024
Relacja z Jubileusz XX – lecia Warsztatu Terapii Zajęciowej „To – My”
12 czerwca 2024