Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

W Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu odbył się koncert walentynkowy z Teresa Chodyną oraz Edumndem Otrembą.

Podczas koncertu, który odbył się 14 lutego, artyści zaprezentowali piosenki z minionych lat, wpisujące się w romantyczną atmosferę Walentynek.

To doskonała okazja do spędzenia romantycznego wieczoru w towarzystwie bliskiej osoby, ciesząc się muzyką i atmosferą miłości. Pierwsze koncerty walentynkowe zaczęły się pojawiać w latach 50. XX wieku i od tamtej pory stały się popularną formą obchodzenia Walentynek. Artystyczne występy, romantyczne ballady i specjalnie dobrana muzyka tworzą niezapomnianą atmosferę tego wyjątkowego dnia. Koncerty walentynkowe cechuje wyjątkowa atmosfera romantyzmu, ciepła i bliskości. Światła, dekoracje, kwiaty i inne elementy scenografii tworzą magiczną aurę sprzyjającą celebracji miłości. Występ uświetniła gra Anny Biruk na pianinie. Koncert odbył się w romantycznej atmosferze, która idealnie wpisywała się w charakter święta zakochanych. Teresa Chodyna i Edmund Otremba, znani lokalni artyści, zachwycili publiczność swoim niezrównanym talentem wokalnym, prezentując bogaty repertuar utworów, które poruszały serca słuchaczy. Teresa z zawodu fryzjerka natomiast Edmund mechanik samochodowy, a ich wspólną pasją jest śpiew. Podczas koncertu publiczność mogła delektować się różnorodnością repertuaru, który obejmował zarówno przeboje miłosne, jak i klasyczne utwory muzyczne, zapewniając każdemu coś wyjątkowego. Wieczór z Teresą Chodyną i Edmundem Otrembą był również okazją do przypomnienia sobie pięknych chwil z przeszłości, gdyż duet ten miał już za sobą
wiele koncertów, które pozostawiły trwałe wspomnienia. Koncert nie tylko dostarczył emocji i wzruszeń, ale także stworzył idealną atmosferę do wspólnego świętowania miłości, czyniąc Walentynki niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich obecnych.

Grudziądz Miasto Otwarte to nie tylko miejsce, gdzie znajdziesz
informacje na temat kultury, sportu, biznesu i zdrowia, ale także inspiracje do
aktywnego spędzania czasu i wspierające inicjatywy społeczne

Autor: Aleksandra Kaniecka

Aleksandra Kaniecka

w obiektywie

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Zapowiedź obchodów 80. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
17 lipca 2024
Stypendia dla prymusów – nabór do 23 lipca
17 lipca 2024
Oddaj krew latem!
17 lipca 2024
DOŻYNKI WOJEWÓDZKIE 2024 W GRUDZIĄDZU – tradycji stanie się zadość!
17 lipca 2024
Czas zwiedzania, poznajcie historię KLASZTORU BENEDYKTYNEK
17 lipca 2024
Lato Na Starym Mieście 2024 – Warsztaty tworzenia pacynek paluszkowych (6-15 lat)
17 lipca 2024