Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Kobiecy biznes 

Współczesne kobiece biznesy nabierają obecnie zupełnie inne formy. Możemy spotkać się z określeniem „biznes z duszą” czy „biznes płynący z serca”. Jest w nich wiele empatii, wsparcia, uwrażliwienia na potrzeby emocjonalne klientów. Powstają zawody, w których poczucie estetyki jest bardzo istotne. Nasze miasto nie jest odosobnione w tych inicjatywach. Coraz częściej tworzą się kooperacje i różnego rodzaju grupy zrzeszające i pomagające rozwinąć te piękne potencjały. W pierwsze czwartki miesiąca spotykają się od czerwca 2022 kobiety, które zarażają charyzmą, optymizmem i wielką pomysłowością. Na ostatnim spotkaniu główną prelegentką była mgr Maria Łojewska.  dyplomowana dietetyk, która  swoją wiedzę zgłębiałam na uczelniach medycznych w Bydgoszczy i Poznaniu. Aktualnie pracuje w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Wł. Biegańskiego w Grudziądzu. Przedstawiła wiele bardzo prostych sposobów na to, by zadbać o swoje zdrowie. W zabawny sposób odczarowała wiele przekonań  o tym czym jest zdrowa dieta.

Już dziś zapraszamy wszystkie kobiety na kolejne spotkanie 7 marca 2024. Gościem specjalnym będzie stylistka Sylwia  Sypek. Poniżej pełen opis tego co mówią o sobie założycielki Stowarzyszenia KNS, a na samym dole wykaz członkiń.

 

𝐊𝐨𝐛𝐢𝐞𝐭𝐲 𝐧𝐚 𝐬𝐰𝐨𝐢𝐦, czyli Dominika, Marta i Monika zawsze marzyły o stworzeniu miejsca, w którym:
kobiety wspierają kobiety, pracują na swój sukces ramię w ramię, nawet gdy są w tej samej branży, pomagają i podają sobie życzliwą dłoń. Nawiązują relacje i dają sobie tę cudowną energię, która w nas drzemie.
Udało się i powstało stowarzyszenie Kobiet na Swoim.
Jeżeli na co dzień zmagasz się z wieloma problemami, których nie dostrzega męski świat?
Czujesz, że mało kto Cię rozumie?
A może zawsze chciałaś poznać więcej kobiet prowadzących swoje biznesy?
Czerpać i dzielić się doświadczeniem?
To na pewno miejsce i czas dla Ciebie!
Czego możesz się spodziewać?
Na naszych spotkaniach zawsze dbamy o równowagę między wiedzą, relacją i biznesem.

Kim jesteśmy:
KnS to stowarzyszenie zrzeszające kobiety, które są gotowe na rozwój i chcą pomóc sobie oraz innym w osiąganiu celów – tych biznesowych, jak i prywatnych. Chcemy stworzyć w Grudziądzu miejsce dla przedsiębiorczych kobiet, w którym będziemy się uczyć i wspierać korzystając ze swoich doświadczeń i umiejętności.
Organizujemy spotkania dla kobiet o kobietach (seria „Broszki”), oraz klubowe spotkania raz w miesiącu, podczas których zaproszona przez nas ekspertka/ekspert omawia ważne dla nas tematy oraz mamy czas na networking. Szukamy kobiet, którym bliska jest wizja współdziałania dla poprawy sytuacji kobiet w naszym otoczeniu, jak również firm, które chciałyby wesprzeć nas w naszych działaniach.

 

 

Marta Mróz Jestem osobą, która bardzo lubi wyzwania, dlatego prowadzenie pubu oraz wymyślnie coraz to nowych imprez napawało mnie ekscytacją i radością. Duża empatia i kreatywność pomagają mi w obsłudze klienta, nawet tego najtrudniejszego.
Monika Balcer-Grudzień Dekoratorka okien, online i u klienta w domu. Tworzę autorskie projekty dekoracji okien (zasłony, firany, żaluzje, shuttersy) pracuje na markach budżetowych i luksusowych. Bardzo lubię poznawać nowych ludzi. Po godzinach intensywnie szkole się najczęściej w tematach około biznesowych oraz jestem instruktorka aerialdance ( taniec na szarfie)
Anna Wolska Anna Wolska – kobieta z pasją i misją. Od 17 lat pracuje jako Agentka Ubezpieczeniowa, dba o zabezpieczenie finansowe na wypadek niespodziewanych zdarzeń, ze szczególną misją promuje ubezpieczenia na wypadek poważnych zachorowań i dostęp do Globalnego Systemu Ochrony Zdrowia. Ania działa w organizacjach i klubach biznesowych oraz dzieli się swoją wiedzą na konferencjach i wydarzeniach biznesowych oraz inspiruje kobiety w ramach Ery Nowych Kobiet. Prywatnie pasjonatka żużla, spełniona żona i mama trójki dzieci.
Inka Reńska W kwietniu otworzyłam Studio Pilates, w którym uczę zdrowego ruchu metodą Józefa Pilatesa. Będąc prawnikiem męczyłam się w pracy siedzącej. W trosce w swoje zdrowie rozpoczęłam naukę metody pilates, która przez ostatnie kilkanaście lat nauczyła mnie szacunku do ciała i mądrej pracy z nim. Spotkałam na swojej drodze wielu wspaniałych nauczycieli, nieustająco szkolę się dalej. Dzisiaj prowadzę swoje studio, gdzie odbywają się zajęcia grupowe, lekcje duo i treningi personalne dopasowane do indywidualnych potrzeb. Pilates jest dla każdego, metoda pozwala prowadzić trening wedle potrzeb ciała. Pracując w studio realnie pomagam innym dbać o zdrowie i kondycję. Czuję, że moja praca ma sens. W studio spełniam swoje marzenie.
Dominika Zielińska Prowadzę w wraz z mężem agencję reklamową. Zajmujemy się drukiem wielkoformatowym, cyfrowym, oferujemy oryginalne gadżety reklamowa. Posiadamy najnowocześniejsza maszynę do nadruku odzieży. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
Sylwia Czech Entuzjastka dobrego klimatu, uśmiechu i radości życia. Mąż i Synowie to moja pierwsza miłość. Druga to fotografia. To właśnie z miłości do fotografii urodził się pomysł na połączenie pasji i biznesu. Foto SylUlka Sylwia Czech to ja. Fotografia biznesowa, rodzinna, portret, reportaż. Kocham sesje noworodkowe, które napędzają moją artystyczną duszę. Uwielbiam tworzyć sesje personalizowane inspirowane kobiecością, męskim pazurem ale i pasją modelki/modela. Moje prace można zobaczyć na comiesięcznych spotkaniach Kina Kobiet w Kinie Helios. Uwielbiam wyzwania fotograficzne, które wyzwalają kreatywność.
Sylwia Kleina Jestem księgową, mam wykształcenie w kierunku rachunkowość i finanse oraz certyfikat uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, zajmuję się także sprawami kadrowo płacowymi. Moje doświadczenie zawodowe to już blisko 25 lat pracy w zawodzie. Swoje małe biuro rachunkowe prowadzę od 2008 roku. Jestem osobą bardzo dokładną i wymagającą, cenię uczciwość i szczerość nie znoszę kłamstwa i obłudy.. Nigdy nikogo nie oceniam powierzchownie, nie jestem złośliwa jednak bardzo pamiętliwa.
Julia Machnik Zawodowo zajmuję się projektowaniem kubaturowym obiektów budowlanych oraz uzyskiwaniem wszelkich pozwoleń, zgłoszeń i zezwoleń dotyczącym wznoszenia nowych oraz przebudowywania, nadbudowywania i remontowania budynków istniejących. Hobbystycznie zajmuję się także projektowaniem wnętrz lokali mieszkalnych i usługowych.
Julia Szostek Prowadzę Kancelarię Podatkową TAX SAFE. Zajmuję się doradztwem finansowym i optymalizacją podatkową.
Joanna Dreszler Kosmetolog, podolog od prawie 5 lat w branży kosmetycznej. Od prawie 1.5 roku prowadzę gabinet podologiczny. Absolwentka UMK -administracja, a poza tym technik usług kosmetycznych i technik sterylizacji medycznej. Nauczyciel podologii w szkole policealnej. Hobbystycznie w wolnym czasie czytam książki i szydełkuje 🙂
Wioletta Kotlarek Wioletta Kotlarek- Sprawdzony Ekspert Kredytowy. Od 14 lat pracuje w branży bankowej. Doświadczenie zdobyte w pracy na różnych stanowiskach w bankach oraz firmach zajmujących się pośrednictwem kredytowym, w połączeniu z dobrą znajomością procedur, sprawia, że moi Klienci są sprawnie i szybko przeprowadzeni przez proces analizy kredytowej. Moim konikiem są kredyty hipoteczne, gotówkowe oraz firmowe.
Milena Lasocka Milena
Jest szefową Kromki i Cukierni Wena. Ostatnie lata spędziła na szlifowaniu swojego fachu odbywając praktyki w piekarniach, cukierniach i restauracjach w całej Polsce. Miłośniczka dobrej kawy, masła i glutenu.
Jej misja-przywrócić smak i zapach chleba z dzieciństwa, chleba na zakwasie z najlepszych składników .
KAROLINA BALEWSKA Agent ubezpieczeniowy. Zajmuję się kompleksowym ubezpieczeniem klienta indywidualnego oraz firmowego. Współpracuję z ponad 20 towarzystwami ubezpieczeniowymi, aby dopasować ofertę do potrzeb klienta. Moja praca to nie tylko przygotowywanie ofert i wystawianie polis, ale to również obsługa posprzedażowa, jak pomoc po szkodzie, zmiana danych na polisie, rejestrowanie sprzedaży przedmiotów ubezpieczenia, wypowiedzeń itp. W branży ubezpieczeniowej od 20 lat 🙂
Alicja Łęgowska Nazywam się Alicja Łęgowska, jestem mamą dwóch pięknych dziewczynek Leny i Liwii oraz żoną bardzo przystojnego trenera Patryka :). Pracuje jako fizjoterapeutka od 2006 roku. W mojej karierze zawodowej pracowałam z różnymi schorzeniami ortopedycznymi, neurologicznymi ale najwięcej było kontuzji sportowych – urazy ścięgien, łąkotek, skręcenia itp. Jednak specjalizowałam się w kontuzjach kolan a w szczególności urazach ACL ( więzadło krzyżowe przednie). Tak bardzo pokochałam to „małe” więzadło, że był to temat mojej pracy licencjackiej a później w znacznym rozwinięciu magisterskiej. W 2018 roku pojechałam po raz pierwszy na szkolenie z DRA – rozejście kresy białej. I wtedy stwierdziłam, że to jest to!!! Od tego czasu jeździłam na szereg szkoleń, robiąc po drodze Techniki Osteopatycznej w Ginekologii, Terapia Wisceralna w Schorzeniach Kobiecych, Nowoczesna Fizjoterapia Nietrzymania Moczu, Ultrasonografia i Pesaroterapai w Fizjoterapii Uroginekologicznej i wiele wiele innych. Dodatkowo od 2015 roku nieprzerwanie biorę udział w „Ogólnopolskim Programie Doskonalenia Umiejętności Praktycznych Fizjoterapeutów”. Jestem również Trenerem Pilates, który na co dzień wplatam w swoją codzienną pracę z pacjentem redukując u nich bóle kręgosłupa i stawów lub chcąc poprawić ich wzorzec ruchowy podczas wykonywania ćwiczeń.

KATARZYNA BIERNAT

w obiektywie
Poznajmy się!

Tym chemy Cię zainteresować

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

„To jest moja Broszka” – Wiosenne przebudzenie: Wspólna podróż do piękna
20 kwietnia 2024
DKF i wernisaż fotografii Piotra Bilskiego – relacja
20 kwietnia 2024
Szpital poszukuje do pracy! Sprawdź ofertę.
19 kwietnia 2024
18 kwietnia – Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków – relacja ze spaceru po Parku Miejskim
19 kwietnia 2024
Do 21 kwietnia zapisy na Półmaraton Śladami Bronka Malinowskiego do Rulewa
19 kwietnia 2024
Grudziądza Wiosna Teatralna – ostatni weekend
19 kwietnia 2024